

Ústní hygiena
Pánská kosmetika
Dekorativní kosmetika
Kosmetické pomůcky
Péče o tělo
Péče o prsa
Repelenty
Houbičky a příslušenství
Přípravky do koupele
Kosmetické přístroje na tělo
Tělová mléka, másla a oleje
Tělový peeling
Masážní přístroje a přípravky
Výživa a hydratace pokožky
Intimní hygiena
Holení
Erotika
Tělové balzámy a spreje
Antiperspiranty a deodoranty
Dermokosmetika na tělo
Speciální péče o tělo
Tělová mýdla, krémy a masti
Strie a celulitida
Opalování
Péče o pleť
Pleťové masky a peelingy
Čištění pleti a odličování
Pánská pleťová kosmetika
Kosmetika na zarudnutí a citlivost
Obličejové sauny
Péče o krk a dekolt
Dermokosmetika na pleť
Pleťové mlhy a fluidy
Péče o pleť při opalování
Pleťové krémy a oleje
Problematická pokožka a akné
Pleťová séra a tonika
Pleťové pomůcky a přístroje
Péče o ruce
Péče o nohy
Aromaterapie
Dětská kosmetika
Péče o vlasy
Ochrana vlasů při opalování
Pánská péče o vlasy
Přístroje, pomůcky a doplňky na vlasy
Vlasová tepelná ochrana
Barvy na vlasy
Vlasové masky
Kondicionéry a balzámy
Výživa a regenerace vlasů
Vlasový styling
Vlasové oleje
Péče proti vypadávání vlasů
Šampony
Bezoplachová péče o vlasy
Gumičky, sponky a čelenky
Hřebeny a kartáče
Vlasové peelingy
Dárkové sady vlasové péče
Péče o rty
Péče o oči
Péče o uši
Dýchací cesty
Sexualita a intimní zdraví
Čínská medicína
Funkční směsi
Doplňky stravy pro vlasy, kůži a nehty
Vitaminy a minerály
Trávení a zažívání
Přírodní proteiny
Klouby a svaly
Podpora imunity
Žíly a krevní oběh
Ledviny a vylučování
Psychika a spánek
Podpora hubnutí
Paměť a koncentrace
Bylinné tinktury 
Přírodní multikrém na obličej, tělo a ruce pro muže od značky Hagi je skvělým pomocníkem pro posílení zdraví a zlepšení krásy pokožky. Díky extraktu z mořského jantaru, panthenolu a jojobovému oleji hydratuje, zjemňuje a rozjasňuje pleť. Obsahuje vysokou koncentraci vitamínu C pro podporu tvorby kolagenu a ochranu pokožky. Hagi je polská značka s vášní pro přírodní kosmetiku, která nabízí širokou škálu produktů šetrných k životnímu prostředí. S Hagi získáte kvalitní péči o pleť a vlasy, která je dostupná každému, kdo si přeje zlepšit Váš životní styl. Vyzkoušejte tento krém a dopřejte své pokožce tu nejlepší péči, kterou si zaslouží. Užijte si krásu přírodní kosmetiky s Hagi!
Přírodní multikrém na obličej, tělo a ruce pro muže od značky Hagi je výsledkem dlouholetého vývoje a vášnivého zájmu o přírodní kosmetiku. Vyrábí se s použitím nejúčinnějších surovin, které poskytují maximální přínosy pro zdraví a krásu Vaší pokožky. Tento krém podporuje tvorbu kolagenu, hydratuje a zjemňuje pokožku díky obsahu extraktu z mořského jantaru, panthenolu a jojobového oleje. Vytváří ochrannou vrstvu díky mangovému máslu a obsahuje vitamín E pro boj proti známkám stárnutí. Hagi je synonymem pro kvalitu, autenticitu a přírodní krásu, která je dostupná každému, kdo si přeje zlepšit Váš životní styl prostřednictvím péče o pleť a vlasy. S ním si můžete být jisti, že Vaše pleť bude zdravá a krásná.

Více podobných videí naleznete zde >>
Zpracování, kompletace a balení produktu přírodního multikrému na obličej, tělo a ruce pro muže od značky Hagi je prováděno s maximální péčí a precizností. Každá lahvička obsahuje 50 ml kvalitního krému, který je vyroben bez použití palmového oleje, parabenů, silikonů a SLS a SLES. Složení produktu je pečlivě vybráno a obsahuje výživné látky jako grapefruitový olej, rýžový olej, squalane, bambucké máslo, panthenol, jojobový olej a mnoho dalších. Díky extraktu z mořského jantaru a mangovému máslu pokožka hydratuje, zjemňuje se a podporuje se tvorba kolagenu. Hagi je polská značka, která se specializuje na výrobu přírodní kosmetiky s ohledem na životní prostředí a zdraví zákazníků. S touto lahvičkou získáte nejen kvalitní péči o pleť, ale také podpoříte udržitelný životní styl a přírodní krásu. Uchovávejte v suchu a temnu pro optimální výsledky.
Aqua, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Squalane, Cetearyl Olivate, C13-15 Alkane, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerin, Sorbitan Olivate, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Panthenol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Parfum, Hyaluronic Acid, Betaine, Inulin, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annuus Seed Oil, Pinus Sylvestris Bud Extract, Dehydroacetic Acid, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Linalool, Limonene, Coumarin
Hagi je polská společnost, která se specializuje na výrobu přírodní kosmetiky s důrazem na kvalitu a autenticitu. Naše produkty jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální přínosy pro zdraví a krásu zákazníků, zatímco zůstávají šetrné k životnímu prostředí. Jsme synonymem pro přírodní krásu, která je dostupná každému, kdo si přeje zlepšit Váš životní styl prostřednictvím péče o pleť a vlasy. Naše široká škála krémů, šamponů, olejů a mýdel je vhodná pro lidi, kteří se zajímají o zdravý životní styl, krásu, zdraví, přírodu a udržitelný životní styl. Pokud hledáte produkty, které posílí Vaše zdraví a zlepší Vaši krásu, Hagi je tu pro Vás. Navštivte náš e-shop a objevte kvalitní přírodní kosmetiku, která Vám pomůže dosáhnout Vašich krásných cílů.
Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před přímým světlem, sluncem a mrazem. Určeno k vnějšímu použití.
| Forma | Krém |
| Cenné látky | Vitamin E (tocopherol) |
| Část těla | Pleť |
| Účinek | Hydratace, Peeling |
| Vliv na orgán | Kůže |
| Rozměry | 52 mm x 100 mm x 52 mm |
| Primárně určeno pro | Muže |
| Kvalita | Bez SLS a SLES, Bez palmového oleje, Bez parabenů, Bez silikonů |
| Hmotnost / objem | 50 ml |
| EAN | 5904302000728 |
| Skladování | Skladujte v suchu a temnu |
| Výrobce | HAGI Sp. z o.o., Kijowska 5, 03-738, Warsaw, Polsko |
Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

S tímto produktem jsme zatím nezveřejnili žádný článek. Ale nebojte, už ho vymýšlíme a bude to pecka :-)

