Nejsme jenom eshop. Nejsme prodavači. A už vůbec se neskováváme v pozadí počítačových monitorů ani pultů krámků. My chodíme za Vámi. Diskutujeme s Vámi. Komunikujeme s Vámi tváří v tvář. A to nás baví. Až na nás v terénu narazíte, neváhejte k nám jít ochutnat nějaké smoothie, poklábosit či požádat o radu. Od toho tu přece jsme.

Jsme aktivní součástí téměž každého veletrhu, výstavy či konference, která se zabývá zdravým životním stylem. Navštěvujeme tzv. indoor veletrhy, venkovní trhy a výstavy i sportovní akce. Přednášíme, vzděláváme se či Vám pomáháme dosáhnout životní rovnováhy. To všechno je Naturalis. Podívejte se, jak to u nás vypadá.

Fotogalerie

„Nejsme jen produkty. Jsme superpotraviny s příběhem!“

Veletrhy / výstavy

Jsme hrdí na to, že jsme mohli být a stále jsme součástí největších veletrhů v ČR zaměřených na zdravou výživu či zdravý životní styl. Mohli jste nás vidět na Festivalu Evolution, VegeFestu, World of Beauty and Spa, Sport Expu či řadě dalších akcí.

Naturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhuNaturalis na veletrhu

Venkovní festivaly

Kromě komerčně známých / největších festivalů a veletrhů se též pravidelně pohybujeme "v terénu". A to nás dobíjí nejvíce. Kde jinde bychom měli nabrat energii, když né v přírodě.

Naturalis v terénuNaturalis v terénuNaturalis v terénuNaturalis v terénuNaturalis v terénuNaturalis v terénuNaturalis v terénuNaturalis v terénuNaturalis v terénuNaturalis v terénuNaturalis v terénuNaturalis v terénu

Spolupracujeme s úspěšnými sportovci

Další naší činností, na kterou jsme velice hrdí je spolupráce s úspěšnými sportovci. Vždy se nám štěstím rozzáří oči, když se dozvíme, že některý "náš" sportovec vyhrál mistrovství ČR, Evropy či dokonce světa.

Naturalis podporuje sportovceNaturalis podporuje sportovceNaturalis podporuje sportovceNaturalis podporuje sportovceNaturalis podporuje sportovceNaturalis podporuje sportovceNaturalis podporuje sportovceNaturalis podporuje sportovceNaturalis podporuje sportovceNaturalis podporuje sportovceNaturalis podporuje sportovceNaturalis podporuje sportovceNaturalis podporuje sportovceNaturalis podporuje sportovceNaturalis podporuje sportovceNaturalis podporuje sportovce