


Péče o tělo
Přípravky do koupele
Tělová mýdla, krémy a masti
Tělová mléka, másla a oleje
Opalování
Intimní hygiena
Antiperspiranty a deodoranty
Houbičky a příslušenství
Masážní přístroje a přípravky
Holení
Výživa a hydratace pokožky
Repelenty
Tělové balzámy a spreje
Tělový peeling
Strie a celulitida
Péče o prsa
Kosmetické přístroje na tělo
Erotika
Dermokosmetika na tělo
Speciální péče o tělo
Péče o vlasy
Šampony
Barvy na vlasy
Kondicionéry a balzámy
Výživa a regenerace vlasů
Vlasový styling
Bezoplachová péče o vlasy
Vlasové masky
Přístroje, pomůcky a doplňky na vlasy
Vlasová tepelná ochrana
Hřebeny a kartáče
Pánská péče o vlasy
Vlasové oleje
Ochrana vlasů při opalování
Péče proti vypadávání vlasů
Gumičky, sponky a čelenky
Vlasové peelingy
Dárkové sady vlasové péče
Péče o pleť
Pleťové krémy a oleje
Čištění pleti a odličování
Pleťové masky a peelingy
Pleťová séra a tonika
Problematická pokožka a akné
Kosmetika na zarudnutí a citlivost
Pleťové pomůcky a přístroje
Pánská pleťová kosmetika
Péče o krk a dekolt
Dermokosmetika na pleť
Pleťové mlhy a fluidy
Péče o pleť při opalování
Aromaterapie
Dětská kosmetika
Ústní hygiena
Dekorativní kosmetika
Péče o ruce
Péče o rty
Pánská kosmetika
Péče o oči
Péče o nohy
Péče o uši
Kosmetické pomůcky
Bylinné tinktury
Funkční směsi
Klouby a svaly
Čínská medicína
Psychika a spánek
Podpora imunity
Přírodní proteiny
Dýchací cesty
Sexualita a intimní zdraví
Vitaminy a minerály
Doplňky stravy pro vlasy, kůži a nehty
Paměť a koncentrace
Žíly a krevní oběh
Podpora hubnutí
Trávení a zažívání
Ledviny a vylučování 



Krém na akné a červenání pleti s echinaceou od značky Argital je ideální volbou pro péči o problematickou pleť. Tento krém je vyroben bez parabenů a silikonů, což z něj činí skvělou volbu pro vegany. Díky kombinaci echinacey, mandlového oleje a dalších přírodních složek působí protizánětlivě, hydratuje pleť a stabilizuje její barevný tón. Krém je vhodný pro ženy v každém věku, které si cení zdravého životního stylu a přírodních produktů. S certifikáty kvality a dlouholetou tradicí výroby přírodní kosmetiky je Argital značkou, na kterou se můžete spolehnout. Dopřejte své pleti luxusní péči s krémem od Argital a buďte krásná a zdravá každý den.
Krém na akné a červenání pleti s echinaceou od značky Argital je výjimečným produktem péče o problematickou pleť. Jeho vývoj a výroba jsou pečlivě promyšlené a zaměřené na využití přírodních surovin s maximálními účinky. Zelený jíl, echinacea, esenciální oleje a další složky jsou pečlivě vybrány a kombinovány pro dosažení optimálních výsledků. Výrobce Argital je známý svou dlouholetou tradicí v oblasti přírodní kosmetiky a certifikáty kvality, které zaručují vysokou účinnost a bezpečnost produktu. Krém hydratuje, působí protizánětlivě a stabilizuje tón pleti, poskytujíc tak účinnou péči o pleť. S výrobkem od značky Argital si můžete být jisti, že Vaše pleť bude krásná a zdravá.

Více podobných videí naleznete zde >>
Krém na akné a červenání pleti s echinaceou od značky Argital je ideální volbou pro péči o problematickou pleť. Díky kombinaci přírodních složek, jako je echinacea, mandlový olej a esenciální oleje, tento krém hydratuje, působí protizánětlivě a stabilizuje barevný tón pleti. S výtažky z měsíčku lékařského a hřebíčkovým olejem pomáhá vyživovat a chránit pokožku. Krém je vhodný i pro vegany a neobsahuje parabeny ani silikony. S certifikáty přírodní kosmetiky a zeleným jílem jako hlavní složkou je tento produkt skvělou volbou pro každodenní péči o pleť. S Argital si můžete být jisti, že Vaše pleť bude krásná a zdravá.
Kvalita produktů byla u zakladatelů značky Argital vždy prioritou. V Argital si zakládají na důsledném zpracování, přírodních surovinách, čistotě výrobního prostředí, jakosti finálního produktu a samozřejmě i na etickém přesahu. Proto jsme rádi, že i my Vám můžeme tento produkt odprezentovat. Krém na akné a červenání pleti s echinaceou se pyšní certifikáty Bdih. Hýčkejte se kvalitní přírodní péčí.
Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glycerin, Polyglyceryl-6 Distearate, Cetyl Alcohol, Echinacea Purpurea Extract, Potassium Palmiotyl Hydrolyzed Wheat Protein, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Alcohol, Achillea Millefolium Extract, Calendula Officinalis Extract, Eugenia Caryophyllata Oil, Mentha Piperita Oil, Eucalyptus Globulus Oil, Litsea Cubeba Fruit Oil, Citrus Medica Limonum Oil, Styrax Benzoin Extract, Berberis Vulgaris Extract, Solum Fullonum, Xanthan Gum
Certifikát dokazující kvalitu tohoto produktu si můžete stáhnout zde
Argital je špičkový výrobce přírodní kosmetiky s dlouholetou tradicí od roku 1979. Specializuje se na využití příznivých účinků zeleného jílu na pleť a nabízí širokou škálu přírodních kosmetických produktů. Díky pečlivě vybraným přírodním složkám, jako je zelený jíl a čisté esenciální oleje, se Argital stal dominantním výrobcem přírodní kosmetiky na bázi zeleného jílu. Certifikáty kvality, jako je BDIH, Demeter, ICEA a LAV, zaručují vysokou kvalitu a maximální účinky přírodních surovin. Produkty Argital nejsou testované na zvířatech a jsou bohaté na křemík, vápník a další stopové prvky prospěšné pro zdraví pleti. Značka se zaměřuje na kvalitu primárních surovin a nabízí produkty, které přispívají ke kráse a zdraví každé pleti. S Argital si můžete být jisti, že podpoříte své zdraví a krásu přírodní cestou.
Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před přímým světlem, sluncem a mrazem. Určeno k vnějšímu použití.
| Forma | Krém |
| Část těla | Pleť |
| Účinek | Akné, Hydratace |
| Vliv na orgán | Kůže |
| Vhodný i pro | Vegany |
| Rozměry | 30 mm x 74 mm x 17 mm |
| Primárně určeno pro | Ženy |
| Kvalita | Bez parabenů, Bez silikonů, Bez syntetické parfemace |
| Hmotnost / objem | 10 ml |
| EAN | 80831716 |
| Skladování | Skladujte v suchu a temnu |
| Výrobce | ARGITAL, Via Della Tecnologia, 9, 97015, Modica, Itálie |
Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

S tímto produktem jsme zatím nezveřejnili žádný článek. Ale nebojte, už ho vymýšlíme a bude to pecka :-)


