

Péče o tělo
Přípravky do koupele
Tělová mléka, másla a oleje
Tělová mýdla, krémy a masti
Antiperspiranty a deodoranty
Intimní hygiena
Opalování
Houbičky a příslušenství
Strie a celulitida
Holení
Repelenty
Masážní přístroje a přípravky
Výživa a hydratace pokožky
Tělové balzámy a spreje
Tělový peeling
Erotika
Speciální péče o tělo
Péče o vlasy
Péče o pleť
Aromaterapie
Péče o ruce
Dětská kosmetika
Péče o rty
Dekorativní kosmetika
Ústní hygiena
Pánská kosmetika
Péče o oči
Péče o nohy
Péče o uši
Kosmetické pomůcky 
Zvláčňující krém na nohy lanolin a urea Dulcia natural je ideální volbou pro ty, kteří si potrpí na zdravou a krásnou pokožku chodidel. Díky kombinaci přírodních složek, jako je urea, lanolin, ovesné hedvábí a včelí vosk, poskytuje hlubokou hydrataci a změkčení zatvrdlé a poškozené kůže. Antibakteriální vlastnosti krému zabraňují nepříjemnému zápachu a plísňovým infekcím. S obsahem růžové vody, bambuckého másla a marhulového oleje dodává chodidlům pocit lehkosti a svěžesti. Užijte si péči o nohy s přírodní kosmetikou Dulcia natural a buďte v souladu s přírodou. Vaše nohy si to zaslouží!
Zvláčňující krém na nohy lanolin a urea od značky Dulcia natural je ideální volbou pro ty, kteří dbají o zdraví svých nohou. Tento krém kombinuje tradiční recepty s moderními vědeckými poznatky, aby poskytl maximální péči o Vaše nohy. Díky antibakteriálním složkám zabraňuje zapaření a zápachu, zatímco složení s ureou a lanolinem hydratuje a zjemňuje pokožku chodidel. Výrobek je vytvořen na bázi rostlinných a bylinných extraktů, esenciálních olejů a růžové vody, což zajišťuje jeho kvalitu a účinnost. S krémem na nohy od Dulcia natural si můžete být jisti, že poskytnete svým nohám tu nejlepší péči, kterou si zaslouží. Užijte si svěžest a lehkost, kterou tento krém poskytuje a dejte svým nohám to nejlepší, co příroda nabízí.

Více podobných videí naleznete zde >>
Zvláčňující krém na nohy lanolin a urea od značky Dulcia natural je ideální volbou pro ty, kteří dbají o zdraví svých nohou. Díky kombinaci přírodních složek, jako je urea, lanolin, ovesné hedvábí a včelí vosk, poskytuje hlubokou hydrataci a zjemnění pokožky chodidel. Antibakteriální vlastnosti krému zabraňují zapaření a zápachu, zatímco esenciální oleje poskytují svěžest a lehkost. S výživným bambuckým máslem a marhulovým olejem je tento krém skvělým pomocníkem proti praskání a tvrdnutí kůže. Užijte si pocit měkkých a zdravých nohou s tímto přírodním krémem od Dulcia natural.
Rosa Damascena (Rose) Flower Water, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Flour, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Cetyl Alcohol, Urea, Cera Flava, Lanolin, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Benzyl Alcohol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Cymbopogon Flexuosus (Lemongrass) Oil, Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol
Dulcia natural je značka přírodní kosmetiky, která spojuje tradiční recepty s moderními vědeckými poznatky. Každý člen týmu má bohaté bylinkářské kořeny, což zaručuje autentičnost a důvěryhodnost našich produktů. Naše výrobky obsahují rostlinné extrakty, esenciální oleje, růžovou vodu a aloe vera získávané šetrnými metodami. Díky tomu jsou aktivní složky až 200x silnější než v přirozeném stavu rostliny. Bez umělých látek jako barviva, parabeny nebo palmový olej, naše produkty zajišťují kvalitu a účinnost. Věříme v sílu přírody a nabízíme produkty pro zdravý životní styl. Přinášíme to nejlepší z minulosti ve spojení se současnými vědeckými poznatky. Vyzkoušejte naše výrobky a dopřejte své pokožce tu nejlepší péči, kterou si zaslouží.
Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před přímým světlem, sluncem a mrazem. Určeno k vnějšímu použití.
| Forma | Krém |
| Část těla | Nohy |
| Účinek | Hydratace |
| Vliv na orgán | Kůže |
| Rozměry | 50 mm x 130 mm x 50 mm |
| Primárně určeno pro | Ženy |
| Kvalita | Bez palmového oleje, Bez parabenů, Bez silikonů, Bez syntetické parfemace |
| Hmotnost / objem | 100 ml |
| EAN | 8588006596625 |
| Skladování | Skladujte v suchu a temnu |
| Výrobce | DULCIA natural, s. r. o., Skalicka cesta 9A, 83102, Bratislava, Slovensko |
Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

S tímto produktem jsme zatím nezveřejnili žádný článek. Ale nebojte, už ho vymýšlíme a bude to pecka :-)

