Markol

Markol je česká značka, která se specializuje na výrobu zdravých BIO tyčinek, raw tyčinek a proteinových tyčinek. Zakladatelka Markéta začala s výrobou tyčinek doma v Jevíčku a díky pozitivní zpětné vazbě od svých přátel se rozhodla založit tuto úspěšnou značku. Momentálně se tyčinky dodávají nejen v České republice, ale také do zahraničí, konkrétně do Španělska, Rakouska a Estonska. Všechny produkty jsou vhodné pro Vegany, neobsahují přidaný cukr a jsou bezlepkové.
Značka Markol klade důraz na používání pouze přírodních ingrediencí, udržitelný přístup k výrobě a pozitivní účinky svých produktů. Markol je česká značka, která se zaměřuje na výrobu zdravých BIO tyčinek, raw tyčinek a proteinových tyčinek. Zakladatelka Markéta začala s výrobou tyčinek doma v Jevíčku a díky pozitivní zpětné vazbě od svých přátel se rozhodla založit tuto úspěšnou značku. Momentálně se tyčinky dodávají nejen v České republice, ale také do zahraničí, konkrétně do Španělska, Rakouska a Estonska.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: