Dlouhá léta jsme zjištovali, které služby Vám dělají největší radost. Zajímalo nás, podle čeho si vybíráte tu "svoji" kavárnu, ten "svůj" krámek či ten "svůj" e-shop. Veškerou mravenčí práci jsme jednoho dne vše poskládali jako domeček ze sirek a vytvořili Vám na míru takové služby, které Vám ušetří čas, zpříjemní nakupování či ušetří peníze.

Každý zákazník od nás něco dostane. Šejkr zdarma, nákupní taškuporcelánovou lžičku či jeden z mnoha dárků. Osobní odběr u nás máte zcela zdarma. Koupíte si produkt, ale najednou zjistíte, že Vám nevyhovuje? Nezoufejte. U nás máte možnost vrátit zboží do 100 dnů bez udání důvodu. A aby to nebylo málo, nabízíme doživotní bezplatné konzultace ohledně Vašeho zdravotního stavu.

Proč u nás rádi nakupujete

1) Vyznáme se v sortimentu

Osobně jsme vybírali každý produkt

Jelikož máme velice dobré vztahy z našimi pěstiteli, měli jsme možnost osobně vybrat každý produkt do našeho sortimentu. Vybírali jsme svědomitě. Hlavou i srdcem pouze ty nejkvalitnější odrůdy abyste byli co možná nejvíce spokojeni.

Produkty máme vyzkoušené na sobě

Jelikož produkty, které Vám nabízíme musíme též znát i my, rozhodli jsme se, že sami na sobě vyzkoušíme všechny produkty, které u nás můžete koupit. Když jsme s produktem spokojeni, tak Vám ho doporučíme a umožníme Vám ho zakoupit, a když se náhodou stane, že s nějakým produktem spokojeni nejsme, tak ho logicky stáhneme z nabídky a k Vám se vůbec nedostane. My jsme tedy Vaše vstupní kontrola.

Naše práce nás baví

Jelikož i ta nejjednodušší práce se zdá být složitá i těžká a ve finále je špatně odvedená, v případě že Vás nebaví. A proto my děláme práci, která nás baví. Následně pak vše vypadá jednoduše, práce odsýpá a máme výsledky, které zejména oceníte Vy. A protože chceme, abyste byly spokojeni i Vy, naši práci děláme s radostí.

2) Vysoká kvalita

Prvotřídní pěstitelé

Naši pěstitelé jsou prostě klasa. Patří mezi ty nejlepší z celého světa. A proto jsme si je vybrali. Přesně vědí jak rostlinku zasadit, jak se o ní starat, kdy ji sklidit a jak si následně zpracovat. A právě proto jsme si je vybrali.

Skvělá kvalita

Kvalita našich výrobků je TOP. Troufáme si říct, že TOP krát 2. Nebo dokonce TOP krát 3. Zkrátka Superpotraviny Naturalis patří mezi ty nejkvalitnější produkty, které na trhu můžete sehnat. Maji řadu certifikátů jakosti a mezinárodních uznání.

Důkladná kontrola

Naše produkty pravidelně procházejí řadou přísných kontrol. První instance kontroly je během sklizně a následně po zpracování. A poslední kontrola je samozřejmě i u nás v ČR.

3) Rychlá a pohodlná doprava

Poštovné zdarma od 1500 Kč

To, že u nás najdete kvalitní produkty už víte. Ale u nás navíc máte při nákupu od 1500 Kč dopravu zcela zdarma. Platíme ji za Vám my. Tzn. že zboží máte levnější než v klasickém obchodně a navíc s doručením zdarma.

Vyberte si přepravce dle Vašeho gusta

Volnost a svoboda. To jsou jedny z nejdůležitějších lidských potřeb. A u nás máte volnosti více než dost. Můžete si vybrat mezi přepravou kurýrem, Českou poštou či osobním odběrem na 3000 místech v České a Slovenské republice. Vyberte si přepravce podle Vašeho gusta.

Osobní odběr na více než 3000 místech v ČR a SR

Preferujete osobní odběr místo doručení na poštu či domu a neradi někam dojíždíte pro osobní odběr. U nás máte na výběr z více než 3000 míst, kde si zboží můžete vyzvednou. Jsou v každém větším a řadě malých měst. Odběrné místo máte takřka pár kroků od domova.

4) Garance spokojenosti

Prodloužená lhůta na vrácení

Zakoupili jste si zboží a zjistili jste, že není podle Vašeho gusta? A zjistili jste to po 100 dnech? Nic se neděje. Tedy u nás ne. My Vám totiž garantujeme 100 dnů na vrácení neporušeného zboží zpět k nám.

Bezpečná platba

Pakliže jste se rozhodli zaplatit platební kartou, můžete být naprosto v bezpečí. Naše platební brána je zašifrovaná, chráněná, monitorovaná a bráněna proti všech možným útokům. Nemůže se tedy stát, že by se Vaše peníze doručily do cizí peněženky či byly jinak zneužity.

99% spokojených zákazníků

Jelikož my si velice vážíme našich zákazníků, jsme rádi, že máme 99% spokojenost s nákupem. Ale nebojte. Neusneme na vavřínech. Ba naopak. To nás ještě více motivuje k tomu, abychom zlepšovali naše služby a Vy jste s námi byli ještě více spokojeni.

Vrácení zboží / Reklamace

Neotevřené a nepoškozené zboží u nás můžete vrátit do 100 dnů od jeho zakoupení a to bez udání důvodů. Za toto vrácené zboží Vám buď vrátíme peníze nebo ho vyměníme za jakékoli jiné zboží ve stejné cenové hladině. Pokud se bude cena zboží lišit, cenový rozdíl se vyrovná. Zákazník může zboží odevzdat na našich odběrných místech (zdarma) či ho může zaslat poštou/kurýrní společností na adresu: Superpotraviny Naturalis, Zelená 487, 252 62 Horoměřice. Částku za zaslání zboží hradí odesílatel. Reklamovat zboží ze závažných důvodů může zákazník po dobu 2 let od jeho zakoupení. Zboží může reklamovat z důvodu poškozeného obalu či znehodnoceného obsahu. Zákazník může zboží odevzdat na našich odběrných místech (zdarma) či ho může zaslat poštou/kurýrní společností na adresu: Superpotraviny Naturalis, Zelená 487, 252 62 Horoměřice. Částku za zaslání zboží hradí odesílatel. Prodejce zboží převezme, kvalitář posoudí závažnost reklamace a stupeň poškození výrobku/obalu. Prodejce má na posouzení reklamace 30 dní. Za toto vrácené zboží Vám buď vrátíme peníze nebo ho vyměníme za jakékoli jiné zboží ve stejné cenové hladině. Pokud se bude cena zboží lišit, cenový rozdíl se vyrovná.