Jedině s Naturalis Premium získáte na všechny produkty slevu 20 % + dopravu zdarma.

Naturalis Premium je služba, která Vám zlevní, zpříjemní a zpohodlní celý nákupní proces. Jen díky členství v Naturalis Premium na všechny produkty získáte slevu 20 % + vždy dovezeme zboží až k Vám domů a to zcela zdarma.

Kromě výhodných cen či pohodlné dopravy získáte řadu dalších benefitů jako je prodloužená lhůta na vrácení zboží celých 365 dnů, přednostní výdej Vaší objednávky, dárek zdarma na uvítnou aj..

Pouze členové Naturalis Premium získají nejvýhodnější podmínky pro pohodový, levný, rychlý a bezstarostný nákup. Registrujte se ještě dnes!

Naturalis Premium
 

Co Vám Naturalis Premium přinese

Sleva 20 % na celý sortiment

Jako registrovaný zákazník s členstvím premium získáte slevu 20 % na všechny produkty z našeho sortimentu. Nezáleží na tom, zda jsou již zlevněné či ne, nezáleží na tom, zda se jedná o novinku nebo zaběhnutý produkt či dokonce ani nezáleží na tom, zda si objednáte produkt za stokorunu nebo za tisícikorunu. Slevu 20 % máte na celý sortiment za všech okolností!

Doprava zdarma - za všech okolností

Kromě výhodných cen též získáte dopravu po celé ČR zdarma. Zboží si můžeme doručit do práce, na chatu či domu. Od Aše po Jablunkov. Zboží Vám může doručit Česká pošta či Kurýrní společnost. A vždy zdarma.

Prodloužená lhůta na vrácení zboží - 1 rok

Běžný zákazník v běžném e-shopu má lhůtu na vrácení zboží 14 dnů. Naši zákazníci mají lhůtu na vrácení zboží 100 dnů. Ale pouze členové Naturalis Premium mohou neznehodnocené zboží vrátit kdykoli během celého jednoho roku. Zakoupili jste si zboží, zapoměli na něj a po 365 dnech jste ho objevili ve skříni? Nevadí. Můžete nám ho vrátit a my Vám ho vyměníme na nové.

Přednostní výdej

Rádi byste měli zboží co nejdříve? Všichni členové premium jsou odbavování přednostně. Jejich objednávka se zpracuje jako první, jako prvním se zboží zabalí a též hotový a zabalený balík sveze kurýr s nejvyšší prioritou.

Dárek zdarma

K první objednávce každý náš člen navíc získá praktickou nákupní tašku, která se skvěle hodí nejen na nákupy kvalitních potravin, ale třeba i na pláž, do tělocvičny, na houby či na podvečerní procházku.

Sleva 20 % na celý sortiment
Doprava zdarma na vše
Prodloužená lhůta na vrácení zboží - 1 rok
Přednostní výdej Vaší objednávky
Dárek zdarma na uvítanou

Jak Naturalis Premium získám

Celý proces získání Naturalis Premium je jednoduchý a rychlý. Stačí vyplnit formulář níže a my se Vám následně ozveme s podrobnostmi, díky kterým Vám nakupování ještě více zpříjemníme.

Druhy členství

 
Délka členství
Cena členství
Cena členství / 1 den
Průměrný zákazník ušetří
Benefity
Sleva na celý sortiment
Doprava zdarma
Lhůta na vrácení zboží
Přednostní výdej
Dárek na uvítanou
Zkušebka
1 měsíc
299 Kč
9,6 Kč / den
101 Kč / měsíc
 
20 %
 
4 měsíce
 
 
Nejoblíbenější
3 měsíce
599 Kč
6,51 Kč / den
601 Kč / 3 měsíce
 
20 %
 
6 měsíců
 
 
Pro fajnšmekry
5 měsíců
899 Kč
5,87 Kč / den
1101 Kč / 5 měsíců
 
20 %
 
12 měsíců
 
 

Nezávazná poptávka / aktivace služby Naturalis Premium

Pro zřízení účtu Premium či poskytnutí více informací nám napište přes kontaktní formulář. Rádi Vám budeme plně k dispozici a poskytneme všechny potřebné informace.