Strava je základ zdravého a šťastného života. Snad každý by chtěl mít lepší postavu, být v lepší kondici, mít více síly či energie. Bohužel však jen málokdo přesně ví, jak na to. Pakliže mezi ně patříte i vy, nezoufejte. Náš profesionální tým Vám pomůže. Sestavíme Vám jídelníček na míru Vašim potřebám, chutím i životnímu stylu. Rychle, efektivně a s dlouhotrvajícími účinky.
Výživové poradenství
 

S čím Vám můžeme pomoci

Každý člověk je jiný. Někdo touží po lepší postavě. Někdo po pevnějším zdraví. Bohužel jen málokdo ví, jak na to. A když už náhodou ví, nemá vůli začít či vydržet. Většina hubnoucích procedur je stavěna na dietách – jezte 2x denně, jezte jen mrkev, nejezte vůbec… Ale není dieta jako dieta. Co byste řekli takové „dietě“, která bude zahrnovat místo tradiční snídaně např. speciální, zdravou, lehkou, chutnou a levnou snídani, o které jste neměli tušení? Je to opravdu dieta? Z části. Slovo dieta vychází z řeckého jazyka a znamená „strava“. Čili my Vám vymyslíme takový jídelníček, který Vás bude bavit, na kterém se budete podílet spolu s námi (kdo jiný ví, co máte nejraději a co naopak nemusíte) a vymyslíme takový postup, který Vás nebude stresovat, přinese Vám výsledky a vy s ním budete spokojeni.

Nezáleži na tom, jestli jste muž či žena, zda jste výživového poradce již někdy navštívili či zda ho sháníte poprvé. Dokonce nezáleží ani na tom, kolikrát Vám snaha o lepší stravování vyšla či nevyšla. My se postaráme o to, abyste docílili vysněného cíle, nestrádali, netrpěli a abyste se zároveň bavili. Neboť cokoli se dělá s nechutí, nemá dlouhého trvání!

Kdy k nám zajít

Přečtěte si následující otázky a pokud na některou z nich odpovíte „ano“ a zároveň máte snahu něco změnit. Napište nám! My se o Vás postaráme.
  • Rádi byste shodili přebytečná kila?
  • Chcete přibrat svalovou hmotu a zároveň neztloustnout?
  • Cítíte se unavení? Nemáte energii a přitom byste rádi byli aktivní?
  • Máte zdravotní problém a chcete se ho zbavit?
  • Máte alergie či intolerance na některé potraviny a nevíte, co jíst?
  • Máte za sebou opakované neúspěšné pokusy o hubnutí?

Proč zrovna my

Naturalis patří mezi špičku v oboru superpotravin a zdravé stravy. Spolupracuje s desítkami pěstitelů po celém světě, kteří se svému „řemeslu“ věnují celé generace. Naše produkty získaly celou řadu certifikátů jakosti a jsou uznávané po celé Evropě. Stejnou filosofii zastáváme i u výživového poradenství. Jen ta nejkvalitnější péče, pozorné naslouchání klientům a sestavování jídelníčku na míru danému jedinci může splnit účel (ať je jakýkoli – uzdravení, zhubnutí, posílení).

Jsme tým profesionálů

Naši výživoví poradci jsou certifikovaní odborníci, kteří Vám poskytnou cenné rady i praktické zkušenosti.

Nasloucháme Vám

Sestavujeme jídelníčky i ostatní gastro a pohybové aktivity individuálně na míru každého jedince.

Máme výsledky

Naše práce by nebyla nic bez Vás - našich klientů a zákazníků. Jen díky Vám můžeme pomáhat i ostatním.

Jak pracujeme

Cíl našeho klienta je pro nás vždy prioritou. Ještě před tím, než začneme se sestavením jídelníčku, důkladně zjistíme veškeré potřeby a omezení daného klienta (příklad: Pro klienta „A“ bychom např. sestavili jídelníček s jablky. Ale jelikož klienta „B“ jablka nemá rád, samozřejmě, najdeme alternativu). Díky tomu předejdeme jakýmkoli pochybením. Dalším důležitým faktorem je cíl. Respektive důvod, proč klient shání služby výživového poradce. A též jeho motivace. Protože k vysněnému cíli Vás nedovedeme my, ale pouze vy sami. My Vám můžeme jen pomoci, poradit a touto cestou Vás vést. Jakmile zjistíme veškeré nutné informace, sestavíme jídelníček na míru Vašim požadavkům a možnostem. Součástí naší služby jsou též pravidelné konzultace a monitorování dosažených výsledků.

Nezávazná poptávka

Pro nezávaznou konzultaci výživového poradenství nám napište přes kontaktní formulář. Rádi Vám budeme plně k dispozici.