Jsme velice rádi, že produkty Naturalis pozitivně oslovily Vás - naše zákazníky a konzumenty. To bereme jako hlavní prioritu a cíl naší práce. Co nás, ale též velice těší je zájem nestranných médií. Ta nás sama oslovila s prosbou o rozhovor či pomoc se sepsáním odborného článku na téma superpotraviny. A my jim samozřejmně rádi vyhověli. Tohoto zájmu si ceníme zejména kvůli tomu, že si mohla vybrat kohokoli jiného. Jenomže to média neudělala. Vybrala si nás! Z celé řady ostatních značek. A na to jsme právem hrdí!
Druhou částí našeho "veřejného života" jsou zvané přednášky, konference, školení či ostatní akce podobného typu. Vždy fundovaně probíráme jedno dané téma, které Vás - návštěvníky a zákazníky nejvíce zajímá. Mezi našimi posluchači byli např. majitelé velkých firem, vrcholoví sportovci i ti, kterým není jejich zdraví lhostejné.
Kde se o nám mluvilo
 

"Média nás sama oslovila s prosbou o rozhovor či pomoc se sepsáním článku. Z celé řady ostatních společností si vybrala právě nás. Naturalis. A na to jsme právem hrdí!"

Český rozhlas:

"... Trh se podle mého názoru trochu změní. Dnes si můžete koupit řízek s kaší jako polotovor a v budoucnu si budete moci koupit superpotraviny v balení, které si budete moci dát rovnou k večeři ...“

Apetit:

Apetit
"... Sada kosmetiky Semante by Naturalis. 100% přírodní BIO kosmetika. Suroviny prvotřídní kvality (bio, za studena lisované, s certifikáty jakosti). Vlastnosti: vyživující, hydratující, šetrná péče, rychlá vstřebatelnost, obsahuje přírodni vitaminy, krásná svěží vůně, vhodná i pro citlivé jedince ...“

Hospodářské noviny:

Hospodářské noviny
"... Pěstitelé produktů jsou rozstroušeni po celém světě. Při jejich výběru se prý mladý podnikatel neřídil jen cenou, ale i tím, aby měli všechny potřebné certifikáty, patenty a technologie k pěstování. Šlo mu o kvalitu. Každý odborník ví, že například nejlepší Maqui Berry musí být pěstováno v Chile. Měl jsem i levnější nabídky z Číny či Ruska, ale nevěřil jsem, že by kvalitou obstály. ..."

Jobs.cz:

Jobs.cz
"... Šel jsem do toho s tím, že člověk nemá podnikat jen pro peníze, protože v práci stráví hodně času. Mělo by to být něco, co ho baví. Ne, že se jen těší, až vydělá peníze a utratí je. ..."

Magazín "Ty Internety":

Hospodářské noviny
"... Brand se specializuje na takzvané superpotraviny, tedy nejrůznější plodiny z celého světa, které mají extrémně vysoké nutriční hodnoty a všelijak posilují organismus. Tyto suroviny se objednávají na přímo od farmářů z celého světa a důraz je kladen především na kvalitu a správný způsob zpracování. ..."

Magazín iList:

iList
"... Ak preferujete zdravý životný štýl a  váš jedálniček obsahuje prvky RAW, Kosher, Vegan či BIO, na začínajůcej českej značke superpotravín Naturalis si zgustnere. ..."

Magazín Vitalita:

Vitalita
"... Neprodleně po vylovení z vody je Spirulina pouze lisována do tabletek bez přidání jakýchkoli dalších látek, jako jsou pšenice, cukr, škrob či různé emulgátory. Díky své přirozené stavbě má spirulina velmi dobrou lepivost, tudíž po vylisování drží tvar i přes to, že v ní nejsou přidané pojicí látky, jako tomu je u většiny farmak. ...“

Tip rádio:

"... Naturalis jsou produkty, které obsahují vysoké množství nutričně výživových látek, které nezískáváme z běžně dostupné stravy. Všechny produkty jsou pečlivě zpracovány jak sušením, což se hodí do snídaňových směsí či pro přípravu kontejlů. ...“