Tipy na praktické vánoční dárky

Suroviny:
Účinek:
Vliv na orgán:
Člověk se ani nenaděje a už jsou tu opět Vánoce a s nimi vymýšlení dárků pro naše blízké. Pojďte se s námi podívat na ty nejlepší praktické dárky, které pod vánočním stromem zaručeně vykouzlí úsměv na rtech.
Suroviny:
Účinek:
Vliv na orgán:

Také Vám přijde, že jakmile se vrátíme z letní dovolené, už jsou tady opět Vánoce? Týdny a měsíce neuvěřitelně letí a my opět stojíme před otázkou „Co pořídit letos svým blízkým pod stromeček?“. Vymýšlení osobitých a praktických dárků může být náročné, obzvláště v této uspěchané době. Ale nezoufejte, i letos jsme ty nejlepší originální dárky vymysleli my za Vás! Podívejte se v dnešním článku na několik našich tipů na praktické dárky.

My sami dokážeme na dárku nejvíce ocenit, když je darován přímo nám na míru. Ponožky nebo huňaté svetry jsou samozřejmě věc velmi praktická, ale jakmile nám začnou vypadávat ze skříně, už je nedokážeme tolik ocenit. Zkuste se zamyslet nad tím, co má Vaše kamarádka, přítelkyně nebo maminka nejraději. Jaké jsou její koníčky, co ráda jí nebo jak tráví svůj volný čas? Tyto jednoduché otázky Vás mohou snadno navést na konkrétnější představu, která danému člověku udělá velkou radost.

Vanilkový čaj pro babičku

Vymyslet originální dárek pro babičku může být skutečně oříšek. Většinou (alespoň ta naše) nic nechce, nepotřebuje a nemáme si dělat škodu. Pokud patří Vaše babička mezi milovníky různých čajů, udělejte ji radost speciálním čajem s vanilkovou příchutí. Vanilkový čaj Naturalis je v BIO kvalitě a obsahuje pouze ty nejkvalitnější suroviny. Najdeme v něm zelený čaj rooibos a dokonalé vanilkové přírodní aroma, které se perfektně hodí k vánoční atmosféře. Vanilkový čaj balíme do krásné a praktické dózy, kterou můžete po vypití čaje znovu naplnit a využít ji jiným způsobem. Věříme, že babičce udělá velikou radost a potěší její chuťové pohárky!

Difuzér pro maminku

Každá maminka se snaží doma vykouzlit tu nejkrásnější atmosféru, a to nejen o Vánocích. Udělejte ji radost dřevěným aroma difuzérem, který provoní Váš domov neodolatelnou vůní a vyvolá pocit relaxu, který si o svátcích opravdu zasloužíme. Používání aroma difuzérů má velmi blahodárné účinky na naše zdraví. Aromaterapie v dnešní době řeší mnoho zdravotních i psychických problémů. Nejdůležitější je samozřejmě vybrat vhodný esenciální olej, bez kterého difuzér nemůže fungovat.

Přibalte mamince také esenciální limetkový olej, který má osvěžující vůni a najdeme v něm pouze jednu přírodní ingredienci a tou je limetkový olej/silice. Má uklidňující účinky a skvěle se hodí do každé domácnosti.

Zerowaste vychytávky pro kamarádku

Ať už Vaše kamarádka patří mezi příznivce zerowaste životního stylu nebo ne, praktický a ekologický produkt ji určitě udělá radost. Zerowaste životní styl znamená minimalizace odpadu ve své domácnosti a obecně v životě. Každý z nás jistě o svém chování v rámci životního prostředí přemýšlí. Někdo recykluje, jiný nakupuje v bezobalových obchodech atd. Na našem e-shopu najdete velké množství produktů, které může začít používat opravdu každý z nás.

Krásným a praktickým zerowaste dárkem je všem známá síťovka. Síťovka je tradiční český výrobek, který používaly již naše babičky. Je velkým pomocníkem při nákupech a nemusíme díky ní používat jednorázové plastové tašky, které nepředstavují pro naši planetu nic dobrého. Nakupovat chodíme všichni, proto ji ocení opravdu každý. Možná je menší vzhledem, ale věřte, že se do ní vejde neskutečné množství věcí. Kromě plastových tašek můžeme nahradit také plastové sáčky na chleba nebo svačinu. Ideální jsou bavlněné tašky, které jsou snadno pratelné a vydrží velmi dlouho. Používat je můžeme např. na pečivo, ovoce nebo zeleninu.

Dalším zerowaste produktem, který může použít každý z nás je lahev na vodu. Mít u sebe lahev s vodou je velmi praktické. Kupovat si každý den novou vodu v plastovém obalu nepomůže naší planetě, ale ani naší peněžence. Pořiďte proto své kamarádce lahev, která ji vydrží i několik let. Lahve mohou být např. ze skla nebo z recyklovaných materiálů, které nijak nezatěžují život naší planety.

Doufáme, že jsme Vám dnes předali několik tipů na praktické vánoční dárky pro Vaše blízké a Vánoce pojmete o něco více ekologicky. Samozřejmě ani nemusíme zmiňovat, že Vánoce nejsou o dárcích, ale o společně stráveném čase s lidmi, které máme rádi. Za celý tým Naturalis Vám přeji ty nejkrásnější vánoční svátky a šťastný nový rok 2023!

Máte něco na srdci? Přidejte komentář.
Líbilo se Vám počteníčko? Inspirujte i své přátele.