Banánová mouka

Banánová mouka je jemný prášek ze sušených zralých banánů. Voní a chutná po banánech a stejně jako ony obsahuje spoustu užitečných látek. Díky své lahodné chuti se dokonale hodí na přípravu různých koktejů a kaší.
Kvalita:
Vhodný i pro:

Vlastnosti banánové mouky

Banánová mouka obsahuje látky z řad minerálů, ovocné kyseliny či kvalitní cukry. Díky svému unikátnímu složení si banány, stejně tak i banánovou mouku, oblíbili sportovci širokého spektra disciplín. Dejte si po treningu jednu lžičku přírodního proteinu s banánovým práškem do svého oblíbeného koktejlu a Vaše tělo Vám poděkuje.

Špičková kvalita
Pěstováno v organickém zemědělství
Mnoho užitečných látek
Včetně těch, které v jiném ovoci nenajdete.
Výborná chuť
Nenapodobitelné banánové aroma.
Zdroj kvalitních sacharidů
V malé dávce banánové mouky se ukrývá pořádný kus energie.

Zpracování banánové mouky

Banánová mouka není v pravém smyslu mouka, ale prášek z dobře vysušených zralých banánů. Obsahuje veškeré nutriční hodnoty čerstvého ovoce. Pěstitelské postupy a pečlivý výběr kvalitních, dokonale vyzrálých plodů jsou tudíž pro kvalitu mouky klíčové. Konzervuje se sušením, neobsahuje žádné chemické konzervanty, barviva ani dochucovadla. Použijete ji při přípravě dezertů, cereálií, kaší a dalších, hlavně sladkých dobrot.

Dodavatel banánové mouky

Banány pro naši mouku zrají v ideálních podmínkách peruánských plantáží. Ideální jsou pro banány i pro přírodu – pěstují se v souladu s pravidly ekologického zemědělství. Kvalitu banánů i banánové mouky našeho dodavatele dokládá několik mezinárodních certifikátů a rostoucí poptávka fanoušků zdravých potravin z celého světa.
Mapa Peru

Certifikáty a ocenění

Balení

Banánovou Mouku Naturalis Bio obdržíte ve 200g uzavíratelném sáčku, podle vaší volby příp. vloženém do praktické plechové dózy. Obaly jsou navrženy tak, aby dokonale chránily nutriční hodnoty výrobku nejen během transportu, ale i delšího skladování. Balení pro nás zajišťuje česká balírna s certifikací pro práci s bio potravinami.

Nutriční hodnoty

Výživové údajena 100 g
Energetická hodnota1588 kJ / 374 kcal
Tuky0,2 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy87 g
z toho cukry55 g
Bílkoviny3,6 g
Sůl0 g

Jedinečné vlastnosti Banánové Mouky Naturalis

Nejvyšší kvalita
Bio certifikace banánů a celého zpracovatelského procesu.
Vhodná pro celiaky
Neobsahuje žádné kontroverzní látky.
Výborná chuť
Kvalitní surovina a pečlivé zpracování zaručuje skvělý chuťový zážitek.

Chcete se na něco zeptat? Neváhejte kontaktovat našeho odborníka na superpotraviny, Ing. Martina Sedláčka.

Napište nám
Máte něco na srdci? Přidejte komentář.