Jak vybrat funkční směs

Suroviny:
Cenné látky:
Vliv na orgán:
Funkční směsi představují speciálně vytvořené, certifikované produkty, které svou jedinečnou kombinací dokáží vyřešit určitá zdravotní omezení nebo přesně zacílit na danou problematiku. S tím, jak si vybrat správnou funkční směs, Vám rádi poradíme.

Co je to funkční směs

Pod pojmem „funkční směs“ si můžeme představit kombinaci certifikovaných a zcela přírodních produktů, které se vzájemně doplňují a utvrzují své účinky na naše zdraví. Funkční směs byla speciálně vyvinuta k tomu, aby si poradila s určitým zdravotním problémem a dokázala ho vyřešit přírodní cestou, zcela bez chemie. Pokud Vás trápí například nedostatek energie, máte potíže se zažíváním nebo cítíte, že potřebujete detoxikaci organismu, jsou funkční směsi právě pro Vás. Jedním z příkladů funkční směsi je např. Podpora imunity, Green Detox, Plodnost & Potence či Energie & Paměť. Funkční směsi mohou být kombinací medicinální hub (cordyceps, reishi, chaga a hericium) či jiných vzácných superpotravin. Tyto unikátní produkty představují neuvěřitelnou kombinaci, která se postará o Vaši obranyschopnost a zaručuje se za podporu imunitního systému. Výroba takové funkční směsi není jen tak a podílí se na ní několik odborníků, kteří mají mnoholeté zkušenosti zejména v medicíně a v oblasti zdravé výživy. Vytvoření opravdu fungující funkční směsi je velmi složitý a rozsáhlý proces, nicméně jeho výsledkem je skvělý produkt, který má svůj hlavní cíl – pomoci co nejvíce lidem s jejich problémem s imunitou a zvýšit jejich celkovou odolnost a obranyschopnost. Kvalita surovin je velmi důležitá a my ji dáváme na první místo. Z toho důvodu suroviny ve funkční směsi upřednostňujeme v BIO kvalitě a o jejich původu víme od A do Z.

Jak postupovat při výběru funkční směsi

V první řadě bychom se měli zamyslet nad tím, jaký zdravotní problém nás trápí a co si potřebujeme vyřešit. Položte si následující otázky, které Vám mohou být velmi nápomocné.

 • Co si aktuálně potřebuji vyřešit? Bolest břicha, nadýmání, časté nachlazení?
 • Preferuji krátkodobé řešení (prášek na potlačení symptomu) nebo se daného problému chci zbavit napořád?
 • Dávám přednost kvalitě nebo preferuji prodejní cenu?
 • Vydržím i trpčí chuť produktu za cenu toho, že mi produkt dokáže pomoci?
 • Kolik času věnuji své léčbě?
 • Na jaké vlastnosti produktu se mám zaměřit?
 • Jsem muž či žena?

Vše mám promyšleno - pokračuji ve výběru

V případě, že jste si dokázali odpovědět na všechny otázky výše (nebo alespoň na většinu), máte napůl vyhráno. Víte kdo jste, co chcete a co nechcete. S dalšími kroky Vám poradíme my. Pokračování výběru vhodné funkční směsi ilustruje následující situace.

Ilustrační příklad správného postupu

Pan Petr pracuje jako vysoce postavený manažer v nadnárodní společnosti. Za jedno pracovní dopoledne musí vyřídit nespočet telefonů a e-mailů, poté ho čeká důležitá prezentace před svým nadřízeným, na kterou se musí důkladně připravit. Po prezentaci má pár minut na rychlý oběd v kantýně a odpoledne začíná maraton pracovních schůzek a dalších povinností, které jsou potřeba vyřešit ještě ten den. Po práci přijíždí domu unavený, bez nálady a nezbývá mu dostatek energie na jeho tříletou dcerku, která samozřejmě vyžaduje jeho plnou pozornost. Petr si dává záležet na kvalitním jídelníčku, který je pestrý a plný kvalitních surovin. Miluje sport, tudíž pohyb mu také není cizí. Petr si přeje, aby měl již od rána více energie, která mu vydrží během celého dne až do večera, kdy se chce plně věnovat pouze své rodině. Petra odpovědi na výše uvedené otázky jsou:

Co si aktuálně potřebuji vyřešit? Bolest břicha, únava, časté migrény? - Trápí mě především nedostatek energie, kterou pociťuji téměř ihned po probuzení.

Preferuji krátkodobé řešení (prášek na potlačení symptomu) nebo se daného problému chci zbavit napořád? - Samozřejmě hledám dlouhodobé řešení, které mě nadobro zbaví mého problému.

Dávám přednost kvalitě nebo preferuji prodejní cenu? - Kvalita je pro mě na první místě. Jsem toho názoru, že pokud kupujeme kvalitní produkty, investujeme jen do sebe a v tomto případě do svého zdraví, což je to nejdůležitější.

Vydržím i trpčí chuť produktu za cenu toho, že mi produkt dokáže pomoci? - S chutí nemám problém. Pokud uvidím výsledky a produkt mě dokáže zbavit mého problému, jsem ochoten sníst či vypít téměř cokoliv.

Kolik času věnuji své léčbě? - Vzhledem k mé pracovní vytíženosti potřebuji takový produkt, který mi zajistí dlouhodobý výsledek za minimum investice mého času. Jsem si však plně vědom, že určitý čas budu muset obětovat a nemám s tím problém.

Na jaké vlastnosti produktu se mám zaměřit? - Jelikož mi velmi záleží na kvalitě, hledám produkty s certifikáty kvality, abych si mohl být zcela jistý jejich původem a dalšími faktory, které kvalitu ovlivňují.

Jsem muž či žena? - Jsem muž.

Shrnutí

Pan Petr si je dobře vědom svého problému s nedostatkem energie, který ho trápí již několik let. Ví, že tělu musí zajistit dostatek spánku, kvalitního jídla a odpočinku. Petr je také aktivní sportovec a stará se o své tělo nejen zevnitř, ale i z venku a dbá i na duševní hygienu. I přesto všechno je stále velmi unavený a nezbývá mu dostatek energie na jeho tříletou akční dcerku. Vzhledem ke svému pracovnímu vytížení by si rád dopomohl produkty, které mu dokáží konečně pomoci. Je zastáncem přírodní medicíny, proto volí takové produkty, které jsou čistě přírodního původu, bez chemie, aditiv a zároveň v té nejlepší kvalitě. Pan Petr si dává na kvalitě velmi záležet, i z toho důvodu upřednostňuje produkty s certifikací BIO a GMO Free, u kterých si může být zcela jist jejich původem a složením. Pan Petr si uvědomuje, že pokud hledáme kvalitu, musíme být ochotni do ní také investovat. Ve finále nás však vyjde ekonomicky lépe kupovat kvalitní produkty a být s nimi spokojeni na první vyzkoušení, než neustále hledat „ten pravý“ a nakupovat nové produkty znovu a znovu bez dlouhodobého výsledku. Petr je pro přírodní léčbu ochoten obětovat svůj drahocenný čas i za cenu toho, že si na produktu možná příliš nepochutná. Jeden šálek směsi denně není nic hrozného a za výsledek a dostatek energie mu to samozřejmě stojí.

Kdy zvolit značku Naturalis

V případě pana Petra je značka Naturalis tou nejlepší volbou, jelikož splňuje všechny jeho požadavky na přírodní produkty, které si vybral pro řešení svých zdravotních problémů.

Pro koho je Naturalis vhodný

 • Pro ty, kteří hledají kvalitní produkty za přijatelnou cenu, které skutečně fungují
 • Pro ty, kteří preferují prokazatelný obsah účinných látek
 • Pro ty, kteří požadují doložitelné certifikáty jakosti získané v ČR i v zahraničí
 • Pro ty, kteří se rádi poradí zdarma s certifikovanými odborníky
 • Pro ty, kteří si chtějí vybrat z široké nabídky produktů

Pro koho by Naturalis nebyl vhodný

 • Pro ty, kteří hledají nejlevnější produkt na trhu a nezáleží jim na kvalitě
 • Pro ty, kterým nezáleží na tom, jaký původ produkt má a za jakých podmínek byl zpracován
 • Pro ty, kteří nepotřebují certifikáty kvality ani si ověřovat kvalitu produktů
 • Pro ty, kteří nevěří na přírodní léčbu a trvají na pilulkách
 • Pro ty, kteří hledají pouze rychlá řešení a nechtějí čekat na dlouhodobé výsledky

Už vím, že chci Naturalis - jak nyní vyhledat nejvhodnější produkt, který mi pomůže

Abychom Vám usnadnili cestu k výběru nejvhodnějšího produktu, který bude nejlepší možnou variantou přímo pro Vás, připravili jsme speciální filtry, díky kterým najdete přesně to, co hledáte. Snadno, rychle a přehledně. Připravili jsme 10 kategorií, které Vám s výběrem pomohou. Hledat produkty můžete podle těchto kritérií:

 1. Cena - určení maximální a minimální ceny produktu
 2. Cenné látky - hledání produktu, který obsahuje konkrétní látku (např. kofein, chlorofyl, vitamin C atp.)
 3. Kvalita / certifikáty jakosti - např. vyhledávání BIO či GMO Free kvality
 4. Účinek - hledání produktu na konkrétní zdravotní problém (např. posílení imunity či zvýšení energie)
 5. Vliv na konkrétní orgán - hledání produktu např. na problémy s játry či nervovou soustavou
 6. Složení - preference jedné či více konkrétních surovin (např. hledám produkty, které obsahují surovinu cordyceps)
 7. Vhodný i pro - hledání produktu pro lidi s dietním omezením (např. hledám produkt vhodný i pro diabetiky)
 8. Způsob konzumace - preferovaný způsob konzumace (např. nehledám tablety, ale produkt, který by se dal přidat do smoothie)
 9. Forma - preferovaná forma produktu (např. nechci tekutý produkt, ale sypký)
 10. Hmotnost - hmotnostní rozmezí, které preferuji (např. chci jen testovací balení do maximální gramáže 100 g)
Filtrace produktů

Jak vybrat vhodnou funkční směs - video návod

Jak vybrat funkční směs, která nám dodá dostatek energie

V ukázkovém příkladu jsme si říkali, že pan Petr trpí nedostatkem energie a má problémy s únavou, z toho důvodu hledá takový produkt, který mu dokáže s jeho problémem pomoci. Zároveň již víte, že na našem e-shopu můžete vybírat produkty podle jejich vlastností jako je účinek na zdraví či obsah konkrétní látky. Následující video Vám názorně ilustruje, jakým způsobem postupovat, když chceme najít funkční směs pro zvýšení energie.

Vysvětlivky k videu (výběru funkční směsi)

 1. Vyhledejte Vámi preferovanou kategorii - v případě pana Petra to byla kategorie "funkční směsi"
 2. Zadejte Vámi potřebné vlastnosti funkční směsi dle Vašich preferencí (nejdůležitější zadávejte jako první)
 3. V ilustračním videu byla nejdůležitější vlastnost "energie"
 4. Druhou nejdůležitější vlastností byl výběr certifikátů jakosti (ve videu vybrána GMO Free)
 5. Poslední nejdůležitější vlastností byl obsah kofeinu v produktu
 6. Dle filtrace se vybral 1 konkrétní produkt, který splnil všechna zadaná kritéria
 7. Pan Petr si následně vybral produkt "funkční směs Energie & Paměť Naturalis BIO "

Shrnutí

Stejným způsobem by pan Petr postupoval, kdyby si chtěl vybrat jinou funkční směs, která splňuje jeho další požadavky. Pro produkty v BIO kvalitě by zvolil v sekci kvalita možnost „BIO“. Pro lepší soustředěnost v práci během dne by mohl v sekci účinek zvolit také možnost „únava“ nebo „psychický výkon“.

Nejoblíbenější funkční směsi

Energie & Paměť Naturalis BIO
Energie & Paměť Naturalis BIO
Zvyšuje energii a podporuje dlouhodobou paměť
Funkční směs Energie & Paměť Naturalis BIO je dokonalá kombinace různých bylin a dalších čistě přírodních surovin, samozřejmě bez přidaných aditiv. Mimo jiné obsahuje guaranu, která má až 4x více kofeinu, než šálek jedné kávy Spolehlivě tak dodá dostatečné množství energie během celého dne.
 • Vytvořeno pod dohledem vyškolených odborníků
 • Zvyšuje energii a zlepšuje paměť
 • Výsledky se objeví již po pár dnech
Více informací o funkční směsi >>
Vitamin C Naturalis BIO
Vitamin C Naturalis BIO
Podporuje imunitní systém a tvorbu kolagenu
Vitamin C Naturalis BIO je směs čistě přírodních superpotravin, které obsahují nejvíce Vitaminu C na světě. Vitamin C je pro naše tělo naprosto nezbytný. Podporuje správnou funkci imunitního systému a zároveň se podílí na tvorbě kolagenu. Ten je důležitý především pro zdraví našich kostí, zubů a dásní.
 • Pěstování v exotických zemích tradičními farmáři
 • Vysoká kvalita
 • Osvěžující chuť
Více informací o funkční směsi >>
Plodnost & Potence Naturalis BIO
Plodnost & Potence Naturalis BIO
Podporuje zdravý hormonální systém a menstruační cyklus
Plodnost & Potence Naturalis BIO je speciálně vytvořená funkční směs pro zdravý hormonální systém mužů i žen. Jde o složení čistě přírodních bylin a dalších surovin, z tradiční čínské medicíny. Pozitivně působí na reprodukční systém a je vhodná také pro zdravý menstruační cyklus. Mimo jiné podporuje plodnost, sexualitu a potenci.
 • Tradiční ájurvédská medicína
 • Vhodné pro muže i ženy
 • Pozitivní vliv na pohlavní orgány
Více informací o funkční směsi >>

Prohlédnout všechny funkční směsi >>

Máte něco na srdci? Přidejte komentář.
Líbilo se Vám počteníčko? Inspirujte i své přátele.
Kategorie