Jsme hrdým partnerem VZP

VZP respektive Všeobecnou zdravotní pojišťovnu snad není potřeba blíže představovat. Kód 111 (kód VZP) u lékaře v devadesátých letech hlásila většina z nás. VZP však nehradí jen preventivní prohlídky a odřeniny kolen, ale mnoho dalšího. Jakou cestou VZP směřuje a jaké výhody přináší se dočtete v tomto příspěvku.

Obecně o VZP

VZP byla první zdravotní pojišťovnou ve svobodném Československu. Vznikla v roce 1992 a do teď se s téměř 6 miliony klientů řadí mezi největší tuzemskou zdravotní pojišťovnu. Ročně za své klienty uhradí zdravotní náklady v řádech stovek miliard korun (v roce 2020 to bylo přes 200 miliard) a to už je nějaké číslo. Hlavním oborem VZP (samozřejmě) je financování či spolufinancování zdravotní péče svým klientům. Ať už se jedná o úrazy, náhlé zdravotní komplikace, chronické problémy či jiný druh nemocí a postižení.

Nová VZP

Již na základní škole nám říkali: “Děti, hlavně nesmíte usnout na vavřínech“. Již na první pohled je jasné, že toto krédo si vzala k srdci i VZP. Nejen díky tomu pravidelně získává řadu ocenění - např. v roce 2019 se stala absolutním vítězem soutěže “zdravotní pojišťovna roku”, kterou organizovala společnost HealthCare Institute. K tomu ještě vybojovala prvenství v kategorii “hodnocení pojištěnců” i v kategorii “on-line komunikace”. V rámci zvyšování efektivity je VZP lídrem v investicích do elektronizace komunikace - vedle e-mailu či elektronických formulářů můžete s VZP být ve spojení např. i pomocí mobilní aplikace “Moje VZP”.

Jelikož si VZP uvědomuje důležitost prevence, založila svůj “Klub pevného zdraví”. Na jedné straně jsou členy tohoto klubu společnosti, kterým VZP důvěřuje, podporuje jejich činnost a věří v jejich produkty a služby. Na straně druhé jsou členy běžní lidé - klienti VZP. Platforma “Klub pevného zdraví” tedy spojuje své klienty, kteří mají zájem o své zdraví s firmami, jejichž poslání je pomáhat ostatním. Jsme hrdí na to, že mezi partnery VZP, respektive členy “Klubu pevného zdraví” patříme i my. Na jednu stranu to je pro nás velká čest, na stranu druhou velký závazek neustále pracovat na našich službách a produktech a Vám, našim zákazníkům neustále přinášet nové, vylepšené a inovativní postupy, jak upevnit své zdraví.

Máte něco na srdci? Přidejte komentář.
Líbilo se Vám počteníčko? Inspirujte i své přátele.
Kategorie