Naturalis a OZP jsou partneři již od roku 2016

V České republice je již celá řada zdravotních pojišťoven. Dávno neplatí, že všechny jsou stejné a že hradí jen preventivní prohlídky u zubaře a základní očkování. Většina z nich je pokroková, klade důraz na prevenci a v rámci benefitů si můžete vybrat zvýhodnění volnočasových aktivit jako je třeba plavání či nákupy produktů posilujících zdraví za zvýhodněné ceny.

Bylo nebylo, před dávnými časy

Za našich rodičů a bohužel i za nás ve středním věku platilo, že „zdravotní pojišťovna“ byla téměř sprostá fráze. Řada lidí v ní neviděla větší přínos a raději by byla samoplátcem než platit ne malou sumu zdravotní pojišťovně, která svým klientům nepřinesla nic nadstandardního. Naštěstí toto období již pominulo. Na českém trhu je v současné době celá řada zdravotních pojišťoven a každá je něčím výjimečná. Každá svým klientům nabízí větší či menší benefity primárně vztažené na oblast svého pojišťovnictví. Jiné benefity má Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra, jiné Vojenská zdravotní pojišťovna a jiné zase Oborová zdravotní pojišťovna. Vesměs, ale můžeme říci, že zdravotní pojišťovnictví v ČR udělalo spoustu dobré práce a každým rokem je vidět, že na sobě pracují a svým klientům přinášejí nové benefity. Někteří by mohli říci, že pořád lehce pokulháváme za Německem, stále platíme větší poplatky než reálně využijeme a že 80 % benefitů není “pro mě”. Samozřejmě i to může být pravda. Vše je otázka individuality a aktuální situace…

Benefity, které využije téměř každý

Jelikož OZP vnímáme jako pokrokovou a zároveň zavedenou zdravotní pojišťovnu, bylo nám ctí s ní již v roce 2016 zahájit spolupráci. Jedním z pilířů OZP je důraz na prevenci, minimalizovat nemocnost a zvyšovat fyzickou i psychickou kondici každého svého pojistníka. Toto je dle našeho názoru krok správným směrem a to hned z několika důvodů.

  1. Ekonomický - tím, že nebudeme marodit, nejenže ušetří pojišťovna, stát či zaměstnavatel, ale hlavně tím nemalé finanční prostředky ušetříme právě my - občané. Kromě času stráveného doma pocením se v posteli, též ušetříme dost peněz za léky, které mají mnohdy sinusový efekt.
  2. Celková kondice - tím, že se budeme udržovat fit se zlepší naše duševní zdraví, budeme přátelštější, produktivnější a celkově šťastnější
  3. Reprodukční - při pohledu na statistiky běžných chronických tzv. civilizačních nemocí v průběhu posledních 20 let je snad každému lékaři do pláče. Přetopené byty, nezdravá strava, nedostatek pohybu a řada dalších faktorů zapřičiňují alergie, astma, ekzémy, psychické poruchy, dietní omezení atp. Z části to je způsobené dnešním životním stylem, ale z části se tím rodíme.

Před 50 lety byl novorozenec s ekzémem rarita. Nyní to je naprosto běžné. Bohužel. A původ toho všeho je už v rodičích. Ti nevědomky (díky svému životnímu stylu) předali dítku do kolébky také základ pro chronické nemoce. Kdyby tedy rodiče byli zdraví, pravděpodobnost nemocného novorozence by byla nižší. Chcete mít zdravé děti? Buďte nejprve zdraví sami. A základ toho všeho je právě v prevenci. Z toho důvodu jsme rádi, že jsme navázali spolupráci právě s OZP. Díky našemu partnerství s OZP můžete produkty Naturalis nakupovat výhodněji a tím posilovat imunitu ještě efektivněji. Jste-li pojištění u OZP, informujte se na jejich zákaznické lince, jaké benefity nabízí právě u nás a jak je využít.

Máte něco na srdci? Přidejte komentář.
Líbilo se Vám počteníčko? Inspirujte i své přátele.
Kategorie