Bylinkové království

Vždy nás těší, když můžeme zahájit spolupráci s někým, kdo svou firmu miluje, dýchá pro ni, rozumí svému oboru a je hrdým konzumentem všeho, co nabízí svým zákazníkům. A to je přesně případ Maria Treben.

Řekni kde ty bylinky jsou

Pod pojmem bylinka si snad každý něco dokáže představit. A dáme ruku do ohně, že naprostá většina z Vás bude mít představu správnou. Jak to, ale na světě bývá, nic není stejného. Čili ani dvě, na první pohled, stejné bylinky nejsou stejné. Např. firma Bylinné produkty Maria Treben je odborník a výhradní dovozce kapek, které se vyrábějí ze speciálních švédských bylinek, které nikde jinde nerostou. Dnes v eshopu www.maria-treben.cz seženete švédské kapky jak s alkoholovým základem, tak i nealkoholické. Vše v objemu, 200 ml, 500 ml či 1 litr. Maria Treben nejsou jen odborníci na tuzemské a zahraniční bylinky, nýbrž se též intenzivně věnují studiu a účinků kolostra, jednodruhových tinktur, výrobkům ze ženšenu či přírodní kosmetiky. V neposlední řadě našim superpotravinám Naturalis rozumí tak dobře, jako málo kdo jiný.

Byliny - základ moderní mediciny

V dnešní době již není, díky bohu, žádným tajemství, že velká část západní medicíny vychází právě z té přírodní. Někdo ji nazývá "alternativní". Nicméně my si myslíme, že nejde o nějakou alternu, nýbrž o základ současné medicíny. Existuje celá řada léků, tabletek, roztoků, ampulí a všeho možného, co obsahuje synteticky vyrobenou látku, která se běžně vyskytuje v přírodě. V ovoci, zelenině, houbách, ve stromech... Až sem je vše v pořádku. Nicméně hlavní problém je v tom, že zdraví není o jedné látce a účinek produktu nestojí na jednom prvku. Ano, jistě. Každý produkt (pomeranč, kiwi, brambora aj.) mají složky, které jsou dominantnější a složky, které jsou sekundární. Nicméně většinou to bývá tak, že složka "A" k tomu, aby se správně vstřebala do těla, potřebuje složku "B". Když nějaký produkt obsahuje velké množství složky "A", ale žádnou složku "B", tělo tento produkt jednoduše nepřijme. Nebo příjme, ale v omezeném měřítku. Tento jev, bohužel, často nastává v západní medicíně. Snaha synteticky vytvořit nějakou účinnou látku sice často přináší pozitivní výsledky, nicméně díky opomenutí sekundárních složek, které pomáhají majoritní látky správné vstřebání do organismu, celý výzkum ztrácí efekt. Existuje jen málo způsobů, jak docílit správného vstřebání všech účinných složek. Jedním z nich je právě konzumace speciálních bylinných směsí, které se pěstují v čisté přírodě daleko od civilizace.

Máte něco na srdci? Přidejte komentář.
Líbilo se Vám počteníčko? Inspirujte i své přátele.
Kategorie