Průvodce světem doplňků stravy

Rádi bychom Vám představili našeho dalšího významného partnera - ProfiDoplnkyStravy.cz. Partnera, který se již více než 6 let zaměřuje na přírodní medicínu, vzdělávání v oblasti zdraví a doplňky stravy vysoké kvality.

Viva la natura

Naším krédem, alfou a omegou, krevní skupinou… prostě… naším hlavním cílem a posláním je naslouchat přírodě, čerpat její nekonečnou moudrost a tu vtiskávat do doplňků stravy a přírodní medicíny. Jsme velice rádi, že na této cestě nejsme sami a že můžeme spolupracovat s řadou partnerů, kteří mají stejné smýšlení jako my. Jedním z těchto partnerů je i spol. Profidoplnkystravy.cz. Jejich hlavním zaměřením jsou, jak již název napovídá, kvalitní doplňky stravy čistě přírodního původu. Kromě klasických doplňků stravy v prášku či ve formě šťávy též nabízejí kapslované certifikované doplňky stravy Golden Nature a řadu dalších oblíbených produktů.

Poradenství 24/7

E-shopů či krámků se zdravou výživou či doplňky stravy je v České republice celá řada. Velkou přidanou hodnotou Profi Doplňků je však odborné poradenství od vysokoškolsky vzdělaných poradců, kteří mají mnohaleté zkušenosti se zdravou stravou a přírodní medicínou. Nevíte si rady, zda se mohou konzumovat dva doplňky stravy zároveň, bojíte se kontraindikace, jste alergičtí na nějaký lék a bojíte se, aby Vám daný doplněk stravy ještě neublížil? S těmito všemi dotazy a stovkami dalších se můžete téměř 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, obracet na zákaznickou podporu Profidoplnkystravy.cz

Budoucnost je v rychlosti

Již dávno neplatí, že v pondělí objednáte, v dubnu dostanete. Moderní e-shopy a internetové společnosti si jsou neustále se zvyšujícího tlaku na logistiku a rychlost doručení, vědomy. Proto i Profidoplnkystravy.cz tento trend následují a svým zákazníkům doručí objednané zboží zpravidla do 24, maximálně však do 48 hodin. K objednávkám též často dávají praktické dárky či užitečné návody, jak daný produkt přesně konzumovat, čeho se vyvarovat a co je naopak žádané, abyste před či po konzumaci udělali kvůli zvýšení efektu daného produktu.

Máte něco na srdci? Přidejte komentář.
Líbilo se Vám počteníčko? Inspirujte i své přátele.
Kategorie