Český ECO market

Český ECO market MAUR.cz je trhu již 5 let. Za tu dobu si vybudoval řadu věrných a spokojených zákazníků. Zákazníci oceňují skvělé přírodní produkty, ale i servis, kterým se snaží odlišit od ostatních eshopů.

Komplexní produkty přírodní mediciny

Na eshopu MAUR.cz najdete vše pro Váš zdravý životní styl. Od aromaterapie, ekodrogerie, přírodní kosmetiku až po přírodní doplňky stravy. Najdete zde výrobky, které mají certifikaci BIO, VEGAN, ECOcert a další, ale i produkty bez certifikace, kde je však 100% jistota kvality a přírodního složení. U přírodních doplňků stravy je Maur velmi vybíravý a pečlivě kontroluje původ a složení.

Kritéria pro výběr produktů jsou jednoduchá, žádný produkt nesmí být testovaný na zvířatech, kosmetika musí být vhodná i pro citlivou pokožku a měla by být certifikovaná jako přírodní kosmetika. Ale najdete zde i produkty staré a osvědčené dle moudrosti našich babiček. Maur si zakládá na co nejlepší informovanosti zákazníka. Produkty, které prodává sami testují a sami používají.

Důležité je být příkladem

Nejen, že Maur prodává ECO produkty, ale sami chtějí být příkladem v zodpovědném přístupu k životnímu prostředí. Zásilky se z 90% balí do recyklovaných krabic, které získávají od spřátelené firmy. Jejich kartonové krabice, kterými dováží drobné součástky nekončí v kontejnerech, ale ještě jednou poslouží. To samé dělají i s bublinkovou folií a výplněmi. Cílem je snížit co nejvíce uhlíkovou stopu.

Na MAUR.cz se snaží vytvořit místo, kde se Vám bude příjemně nakupovat a tím udělat radost sobě i planetě, tím že budete používat přírodní produkty. Tím, že se bude zatěžovat životní prostředí co nejméně. Budeme moc rádi, pokud se nám Vás podaří přesvědčit, že přírodní produkty mohou být stejně účinné a stejně kvalitní jako ty konvenční. Vše pro Vaši krásu, zdraví a bezpečný domov bez chemie najdete na MAUR.cz

Máte něco na srdci? Přidejte komentář.
Líbilo se Vám počteníčko? Inspirujte i své přátele.
Kategorie