Mladý zelený ječmen a opar

Surovina:
Cenné látky:
Účinek:
Vliv na orgán:
Mladý ječmen je všestranný pomocník. Většina lidí ho pije jako pro dodání potřebného množství živin (vitaminů, minerálních látek atd.), ale né každý ví, že dosahuje skvělých výsledků i jako „mastička“. Lze ho použít při exémech, aftech či oparech.
Kategorie: Články - Kosmetika

Obklady z mladého ječmene

Je květen, měsíc lásky. Za pár dní Vás čeká důležitá schůzka a on se jako na potvoru objeví. Neptá se po vhodnosti okamžiku a bez ohlášení zaútočí. O kom je řeč? No přeci o oparu. Jeho zákeřnost spočívá v tom, že pokud jej jednou chytíte, už nikdy se ho nezbavíte. Číhá v záloze a čeká, aby se, když to nejméně potřebujete, projevil v celé své kráse, tedy spíše nepěknosti. Vyzkoušíte celou řadu nejrůznějších mastí a zjistíte, že nic z toho stejně pořádně nefunguje. Pořizovací cena přitom zanedbatelná není. Žádná z fází, kterými váš oparem zasažený ret prochází, není příjemná. Netvrdím, že sotva ret potřete mastí z mladého ječmene, opar zmizí. To se ostatně nestalo u žádného dosud testovaného přípravku a že jich nebylo málo. Vlastně celkem pochybuji, že podobný zázrak existuje. Největší motivací, proč při hojení oparu používat je jeho schopnost potlačit fázi mokvajícího puchýřku, která, obtěžuje nejvíce. Opar začne vysychat a nastává hojení. Příprava masti z mladého ječmene je více než snadná.

Jak na výrobu masti z mladého ječmene

Použijte troška šťávy z mladého ječmene v prášku + kapku vody

Návod na přípravu

Šťávu z mladého ječmene v prášku rozmíchejte s kapkou vody. Vzniklou hustou hmotu nanášejte na zasažená místa. Ihned po aplikaci můžete na pár vteřin pocítit jemné štípání. Nechte působit podle potřeby.

Máte něco na srdci? Přidejte komentář.

Líbilo se Vám počteníčko? Inspirujte i své přátele.
Navigace