Jelikož si vážíme věrnosti a zároveň rádi obdarováváme, máme pro Vás speciální dárek! Vyberte si mezi praktickou porcelánovou lžickou, skládací nákupní taškou či testovacím balením kteréhokoli našeho produktu.

Co to znamená testovací balení?

Testovací balení je kterýkoli náš produkt o hmotnosti 20 % ze standardní váhy. Budeli-li mít zájem o kokosovou mouku, jejíž standardní váha je 500 g, dostanete od nás 100 g balík s kokosovou moukou. Nejen, že tím ušetříte peníze, ale můžete bez rizika vyzkoušet nové produkty.

Jak dáreček získáte?

Jednoduše na náš facebook napište recenzi produktu, který jste zrovna ochutnali. My se Vám následně ozveme s dotazem ohledně požadované odměny. Tak jednoduché to je :-)

Ukázka naší první recenze

Naši úplně první facebookovou recenzi jsme obdrželi do slečny Dominiky. A právě ona nám vnukla myšlenku, že Vás za recenze začneme odměňovat. A co přesně nám napsala? To můžete vidět na následujícím obrázku.

Ukázka naší recenze

Podrobný postup, jak od nás získat jednu ze tří cen

  1. Ochutnejte / vyzkoušejte kterýkoli produkt Naturalis.
  2. Navštivte naši facebookovou stránku (www.facebook.com/superpotraviny.naturalis)
  3. Napište Váš názor na kterýkoli náš produkt (Nemusí být zakoupený přímo u nás. Může být zakoupený u kteréhokoli našeho autorizovaného partnera, mohli jste ho dostat jako dárek či jste ho mohli ochutnat na některém z veletrhů, kde jste nás potkali.)
  4. My se Vám následně ozveme s dotazem, o který z dárků máte zájem.
  5. Vaši žádost zaznamenáme a dárek Vám zašleme při Vaší nejbližší objednávce.