Knižní seriál zdarma
Stačí 5 vteřin a získáte spoustu výhod. Objednejte si náš knižní seriál a dozvíte se:

Dropshipping snadno a rychle

Naturalis spolupracuje s řadou společností napříč různými oboru. Naši partneři mají své vlastní lékárny, velké i malé e-shopy, krámy se zdravou výživou, blogy a v neposlední řadě online platformu, díky které si může založit svůj malý e-shop prakticky každý - a bez nutnosti zařizování vlastního skladu.

Vlastní e-shop do pár hodin

Nikoho nepřekvapí, že největší e-shopy světa stojí stovky milionů dolarů. Programátoři, kodéři, grafici, UXáci, testeři…. Tito odborníci jsou nesmírně drazí, což způsobuje, že průměrný člověk téměř nemá šanci otevřít si svůj vlastní e-shop. E-shop, který nemá ambici konkurovat Amazonu či Mallu nýbrž má za úkol dělat radost svému majiteli. E-shop, který má za cíl pouze drobné přivydělání, prezentaci růčně vyráběných výrobků či otestovat, zda „toto je pro mě ta správná cesta“. Naštěstí doby, kdy do svého e-shopu člověk musí investovat celoživotní úspory a následně čekat, zda se mu vrátí či nikoli jsou již fuč. V moderní době existuje řada společností, které umožňují defakto „naklikat“ základní verzi e-shopu za pár hodin. V pondělí začnu s výrobou, v úterý už prodávám…

Sklad či nesklad

První část již máme vyřešenou - vlastní e-shop postaven. Jak to, ale udělám s logistikou? Jak uzavřít smlouvu s Českou poštou, PPLem, Zásilkovnou? Kdy budu chodit balíky odesílat? Kdy je budu balit, když jsem celý den v práci? Vyplatí se mi to? Není to příliš mnoho práce? Nebude lepší pokračovat ve svém stávajícím zaměstnání a neblbnout s těmito e-shopovými pokusy? Možná. Pokud… Pokud nezískám partnera, který kompletní logistiku nevyřeší za mě. Partnera, který má potřebné know-how, jak celá logistika funguje. Umí produkt zabalit, má smlouvy s přepravci, má skladovací prostory, balící materiály. Má prostě vše, co by každá obchodní firma měla mít. Na mě tedy zbyde pouze ta kreativní část - tvorba e-shopu, psaní textů, focení produktů, psaní článků na blog, pořádání soutěží atp. A ve chvíli kdy přijde objednávka, tak ji někdo jiný, za drobný peníz, zabalí a odešle.

Kde takového partnera sehnat

Společností, které tyto formy spolupráce nabízejí je celá řada. Např. my spolupracuje s lídrem trhu Dropshipping.cz. Jak naše spolupráce vypadá? To Vám vysvětlí následující příklad: paní Anežka si chce vytvořit e-shop, kde by ráda nabízela zdravé zelené potraviny. Zkontaktuje spol. dropshipping.cz, která ji pronajme e-shop. Ten si sama vyšperkuje podle svých představ. Zvolí si vlastní barvy, vlastní pozadí či vlastní tlačítka... Stejnou společnost požádá, zda náhodou nemá kontakt na někoho šikovného, kdo se zabývá prodejem zelených potravin. Dropshipping.cz náhodou takovouto šikovnou firmu zná - nás :-) Následně paní Anežce pošle naše kompletní produktové portoflio a v rámci jednoho kliku ho nahraje do jejího e-shopu. V tu chvíli paní Anežka již prodává. Ve chvíli, kdy ji přijde objednávka, my dostaneme echo, že máme odeslat zboží X do např. Českých Budějovic a že toto zboží přišlo z e-shopu paní Anežky. Koncový zákazník získá kvalitní produkt Naturalis se špičkovou logistikou a paní Anežka, díky dropshoppingu, první zákazníky a peníze, které si právem zasloužila. Tak jednoduché to je.

Máte něco na srdci? Přidejte komentář.

Líbilo se Vám počteníčko? Inspirujte i své přátele.