Rádi byste pro vaše zákazníky či obchodní partnery připravili netradiční, lokální, designové, praktické a zároveň kvalitní dárky? Hledáte pěkný dárek k Vánocům či firemním výročím?

Na lahve vín, sady uzenin, psací potřeby a na jiné podobné dárky jsou vaši partneři již zvyklí? Překvapte je něčím netradičním a přípravu neobvyklých dárků nechte na nás. My se postaráme o to, aby si každý odnesl nejen pocit překvapení z netradičního dárku, ale i zdravou dobrotu. Na přání pro vás vyrobíme libovolné čaje, které umíme opatřit etiketou přesně podle Vašich představ. Rádi byste svým zaměstnancům či partnerům dopřáli zdravé a přitom chutné smoothie? Nebo naopak přírodní kosmetiku? Vše pro vás zařídíme.

V případě zájmu vám rádi pomůžeme i s návrhem etikety jak po kreativní stránce, tak i po té technické. Slova jako "ořezové značky" či "spadávka" pro nás nejsou cizí. Díky tomu budete mít přípravu firemního dárku bez starostí. Minimální odběr již od 10 ks.

Firemní dárky

Proč s námi spolupracovat?

Produkty Naturalis jsou vysoce kvalitní produkty, které obdržely celou řadu certifikátů jakosti v ČR i v zahraničí. Pro obchodní partnery nabízíme zajímavé nákupní ceny, profesionální jednání, rychlou komunikaci a produkt na míru každé firmy.

VAŠE LOGO + NÁŠ PRODUKT = VÁŠ BÁJEČNÝ FIREMNÍ DÁREK

Vlastní design

Chcete mít opravdu personalizovaný dárek? My se o to postaráme. Vytvoříme vám etiketu na míru s vaším logem, firemními barvami, slogany či libovolnými znaky vztahujícími se k vaší firmě. Díky tomu získáte produkt na míru přesně vašim potřebám.

Široký sortiment

Naše produktové portfolio nabízí stovky produktů napříč všemi různými řadami. Vybrat si můžeme od čajů, přes smoothie, superpotravinyspeciální funkční směsi až po kosmetiku či běžné potraviny jako jsou rýžecukr či těstoviny. U nás si vybere každý. Přejete si jako firemní dárek dát set více našich produktů se stejným (vašim) designem / brandingem? Rádi to pro vás zařídíme.

Firemní dárky

Rychlá, spolehlivá a výhodná spolupráce

  • pouze kvalitní produkty
  • celý proces zvládneme do týdne od prvního kontaktu
  • minimální množství již od 10 ks
  • můžete si vybrat přepravce dle svého gusta
  • platit můžete převodem či dobírkou
  • jsme plátci DPH
  • poskytujeme marketingovou podporu
  • poštovné zdarma od 3500 Kč

Kontaktujte nás ještě dnes