

Péče o tělo
Přípravky do koupele
Tělová mléka, másla a oleje
Tělová mýdla, krémy a masti
Antiperspiranty a deodoranty
Intimní hygiena
Opalování
Houbičky a příslušenství
Strie a celulitida
Holení
Repelenty
Masážní přístroje a přípravky
Výživa a hydratace pokožky
Tělové balzámy a spreje
Tělový peeling
Erotika
Speciální péče o tělo
Péče o vlasy
Péče o pleť
Aromaterapie
Péče o ruce
Dětská kosmetika
Péče o rty
Dekorativní kosmetika
Ústní hygiena
Pánská kosmetika
Péče o oči
Péče o nohy
Péče o uši 

Rýžové těstoviny Naturalis díky svému složení (celozrnná pšenice) mají vyšší obsah nutričních hodnot než klasické těstoviny z bílé pšeničné mouky. Můžete je připravovat na slano i na sladko. Jelikož jsou naše těstoviny bezvaječné, mohou si na nich bez obav pochutnat i vegani.
Těstoviny Naturalis BIO se vyrábí z pšeničné celozrnné mouky. Rýže původem pochází z tropických oblastí Asie a Afriky. Domestikována byla přibližně před 10 000 lety a i dnes je jednou z nejdůležitějších obilovin světa. Z rýže se vyrábí mouka, nápoje, dezerty, ale také pivo nebo víno. Celý výrobní proces těstovin probíhal pod kontrolou akreditovaných společností zaměřujících se na dodržování BIO kvality. Výroba hotových rýžových těstovin probíhala pouze v Evropě. Těstoviny balíme do uzavíratelných ZIP sáčků, které uchovají potravinu v maximální možné kvalitě. Obaly i výrobní prostory jsou též certifikovány pro styk s biopotravinami.
Moderní až exotické rýžové těstoviny se nejčastěji používají jako přísada to polévek. Můžete je též připravit jako "přílohu" k rozvařenému ovoci, fazolím, čočce či salátům. Připravit si je můžete též jen zalité agávovým sirupem, posypané kakaem, lucumou či kokosem. Pokud chcete mít těstoviny dokonalé, doporučujeme je vařit zvlášť v čisté vodě těsně před podáváním. Po dovaření těstoviny ihned důkladně propláchněte studenou vodou, udrží si tak pevný tvar a nebudou se slepovat.
Certifikát dokazující BIO kvalitu tohoto produktu si můžete stáhnout zde.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 520 kJ / 363 kcal |
| Tuky | 3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1 g |
| Sacharidy | 76 g |
| z toho cukry | 1 g |
| Bílkoviny | 7 g |
| Sůl | 0,02 g |
| Forma | Tvrdé |
| Podíl BIO složek | 100 % BIO |
| Určeno primárně pro | Muže, Ženy |
| Alergeny | Bez arašídů, Bez celeru, Bez hořčice, Bez laktózy, Bez lepku, Bez sezamu, Bez siřičitanů, Bez skořápkových plodů, Bez sóji, Bez vajec, Bez vlčího bobu |
| Vhodný i pro | Děti, Kojící, Těhotné, Vegany |
| Cena za 1 porci | 12.38 Kč |
| Země původu suroviny | EU |
| Materiál hlavního obalu | Recyklovatelný plast |
| Trvanlivost od data výroby | 24 měsíců |
| Kvalita | BIO, Vegan |
| Hmotnost / objem | 200 g |
| EAN | 8594182803662 |
| Skladování | Skladujte v suchu a temnu |
| Vyrobeno v zemi | Česká republika |
| Podíl přírodních složek | 100 % přírodní |
Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

S tímto produktem jsme zatím nezveřejnili žádný článek. Ale nebojte, už ho vymýšlíme a bude to pecka :-)
V naší videosérii "Univerzita zdravého životního stylu" si pravidelně představujeme nejoblíbenější produkty z řad čajů, zdravých potravin, přírodní kosmetiky a zerowaste. Dozvíte se zde, jak se dané produkty vyrábějí, v čem jsou unikátní, jak je správně používat, čeho se naopak vyvarovat a prozradíme Vám i zajímavosti ze zákulisí pěstování či zpracování počátečních surovin.
Naturalis není jen značka zdravé stravy a přírodní kosmetiky. Naturalis je synonymum ke zdravému životnímu stylu. Je to cesta k pevnějšímu zdraví, krásnější pleťi a tím pádem i ke šťastnějšímu životu. Všechny naše produkty mají mezinárodní certifikáty jakosti jako jsou např. BIO, Vegan, CPK, GMO Free a další. Pojďte se s námi podívat na letní scenérii s produkty Naturalis.

