





Designové ocelové náušnice Tygr KS-146 přinášejí do Vašeho šperkového arzenálu unikátní styl, který osloví nejen milovníky zvířecího motivu. Vyrobené ze kvalitní oceli a s precizní povrchovou úpravou v lesklém provedení, tyto náušnice vynikají svým originálním tvarem tygra. Jejich kompaktní rozměry 1 x 1, 3 cm zajišťují, že se snadno pohodlně nosí a dokonale doplní jakýkoli outfit. Bezpečnostní zapínání na puzetku poskytuje jistotu a komfort během nošení. Oživte svůj vzhled elegantním šperkem, který zaručeně upoutá pozornost. Dodávají se v originálním balení, ideální i jako dárek.
Designové ocelové náušnice ve tvaru tygra od značky Troli přinášejí do vašeho šperkového arzenálu unikátní prvek. S rozměry 1 x 1, 3 cm a elegantním lesklým povrchem ve stříbrné barvě jsou tyto náušnice nejen výrazné, ale i nadčasové. Tento design ztělesňuje sílu, odvahu a nezávislost, což z něj činí ideální doplněk pro muže, kteří chtějí vyjádřit svou osobnost. Bezpečnostní zapínání na puzetku zajišťuje komfortní nošení. Šperk je dodáván v originálním balení, což ho činí skvělým dárkem. Investujte do kvality a stylu s náušnicemi Troli.
Náušnice Tygr od značky Troli jsou ztělesněním kvalitního designu a precizního zpracování. Vyrobeny z nerezové oceli, tyto šperky vynikají odolností proti korozi a poškrábání. Lesklá povrchová úprava dodává náušnicím eleganci a moderní vzhled. Pro zachování jejich krásy doporučujeme pravidelně otírat jemným hadříkem a vyhnout se kontaktu s chemikáliemi. Tyto náušnice, inspirované silou a krásou tygra, jsou ideálním doplňkem pro každého muže, který chce oživit svůj outfit. Značka Troli si zakládá na kvalitě a originálním designu, což činí každý šperk jedinečným.
Troli je renomovaná značka, která se specializuje na výrobu moderních a stylových šperků pro každou příležitost. Její produkty kombinují kvalitní materiály, jako je nerezová ocel, stříbro a sklo, s originálním designem, což zaručuje nejen estetickou hodnotu, ale i dlouhou životnost. Šperky Troli jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí vyjádřit svou osobnost a přitom zůstat v trendu. Sortiment zahrnuje náhrdelníky, náramky, prsteny a náušnice, které se snadno kombinují a doplní každý outfit.
| Hmotnost / objem | 7 g |
| EAN | 2376876368192 |
| Výrobce | VIVANTIS a.s. / www.vivantis.cz |
| Určeno primárně pro | Muže |
| Barva | Stříbrná |
| Materiál | Ocel |
| Zapínání | Puzetka |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Design | Bez kamínků, Zvířata |
Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

S tímto produktem jsme zatím nezveřejnili žádný článek. Ale nebojte, už ho vymýšlíme a bude to pecka :-)



