



Sexualita a intimní zdraví
Čínská medicína
Dýchací cesty
Funkční směsi
Přírodní proteiny
Klouby a svaly
Podpora imunity
Žíly a krevní oběh
Ledviny a vylučování
Psychika a spánek
Podpora hubnutí
Paměť a koncentrace
Doplňky stravy pro vlasy, kůži a nehty
Vitaminy a minerály
Trávení a zažívání
Bylinné tinktury 



Elegantní pozlacené náušnice 2v1 od značky Hugo Boss jsou ideálním doplňkem pro každou ženu, která ocení moderní design a kvalitu. Vyrobené z odolné oceli s luxusním PVD povlakem, tyto náušnice kombinují organicky tvarované kruhy s stylovými přívěsky zdobenými názvem značky "BOSS". Díky praktickému systému, který umožňuje odepnout přívěsky, máte možnost snadno měnit vzhled podle příležitosti. Výška přívěsku činí 4, 1 cm a zapínání na francouzský zámek zajišťuje pohodlné nošení. Tento šperk se skvěle hodí k různým outfitům a dodá vám šmrnc i sebevědomí. Dodávány v originálním balení, jsou skvělým dárkem pro každou příležitost.
Elegantní pozlacené náušnice 2v1 od značky Hugo Boss představují spojení moderního designu a nadčasové elegance. Vyrobené z kvalitní oceli s luxusním zlatým PVD povlakem, tyto náušnice vynikají organicky tvarovanými kruhy, které elegantně rámují obličej. Stylové přívěsky s názvem značky "BOSS" lze snadno odepnout, což umožňuje přizpůsobení vzhledu podle příležitosti. S inovativním zapínáním na francouzský zámek se snadno nosí a zajišťují pohodlí během celého dne. Tento šperk je dokonalým doplňkem pro ženy hledající kombinaci kvality a stylu. Dodává se v originálním balení, což z něj činí skvělý dárek.
Náušnice 2v1 značky Hugo Boss, vyrobené z kvalitní nerezové oceli, nabízí elegantní design a nadčasový styl. Povrchová úprava zlatým PVD povlakem zajišťuje nejen atraktivní lesk, ale také vysokou odolnost vůči opotřebení. Pro maximální životnost doporučujeme vyhýbat se kontaktu s vodou a chemikáliemi. Šperky je vhodné pravidelně leštit měkkým hadříkem. Přívěsky s logem „BOSS“ lze jednoduše odepnout, což umožňuje variabilitu nošení. Hugo Boss, renomovaná značka s tradicí, garantuje kvalitu a preciznost zpracování, díky čemuž se náušnice stanou cenným doplňkem každého outfitu.
Hugo Boss, renomovaný německý módní dům, se od svého vzniku v roce 1924 zaměřuje na kvalitu a nadčasový design. Značka si získala uznání nejen v oblasti oděvního průmyslu, ale také díky své exkluzivní nabídce parfémů a kosmetiky. Vznikají zde produkty, které oslovují nejen smysly, ale i duši. Parfémy Hugo Boss kombinují jedinečné vůně s inovativními ingrediencemi, což podporuje osobní styl a sebevědomí každého jednotlivce.
| Materiál | Ocel |
| Určeno primárně pro | Ženy |
| Barva | Zlatá |
| Zapínání | Kruhy – francouzský zámek |
| Povrchová úprava | Lesk, Pozlaceno, S pvd povlakem |
| Design | Bez kamínků, Fashion |
| Výška | 4,1 cm |
| Hmotnost / objem | 6 g |
| EAN | 7613272632812 |
Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

S tímto produktem jsme zatím nezveřejnili žádný článek. Ale nebojte, už ho vymýšlíme a bude to pecka :-)




