


Blue Bird BIO ovocné pyré hruška jablko s borůvkami a vločkami od značky Holle je ideální volbou pro ty, kteří dbají na zdraví a krásu. Tento produkt je certifikován DEMETER a BIO, což zaručuje jeho vysokou kvalitu a přírodnost. Bez konzervantů a s přirozeně se vyskytujícími cukry v ovoci je to skvělá volba pro děti od 6. měsíce věku. Díky složení z hrušek, jablek, borůvek a ovesných vloček je to skvělý zdroj vitamínů a minerálů. Uchovávejte v lednici a spotřebujte do 2 dnů po otevření. S Holle se můžete spolehnout na kvalitu a tradici, která sahá až do roku 1933. Pro zdravou výživu Vašich dětí a udržitelný přístup k výrobě volte Holle. Buďte zdraví a krásní s Blue Bird BIO ovocným pyré od Holle!
Blue Bird BIO ovocné pyré hruška jablko s borůvkami a vločkami od značky Holle je výsledkem dlouholeté tradice a kvality. Tento produkt je vyroben s ohledem na přírodní procesy a odmítá chemické zpracování a konzervanty. Díky certifikátům DEMETER a BIO je kvalita nepopiratelná. Ovocné pyré je vhodné pro děti od ukončeného 6. měsíce věku a není doslazováno ani chemicky konzervováno. Složení zahrnuje hrušku, jablko, ovesné vločky a borůvky, vše z biodynamického zemědělství. Produkt je bez lepku, laktózy, arašídů a dalších alergenů. Využijte tohoto výjimečného produktu pro zdravou výživu Vašich dětí a podpořte udržitelný přístup k výrobě potravin. S Blue Bird BIO ovocným pyré od Holle poskytnete svým dětem to nejlepší z přírody.
Produkt Blue Bird BIO ovocné pyré hruška jablko od značky Holle je pečlivě zpracován a sestaven s ohledem na zdraví a kvalitu. Každá složka je pečlivě vybrána z biodynamického a organického zemědělství, což zajišťuje maximální přírodní kvalitu. Pyré je vhodné pro děti od ukončeného 6. měsíce věku a je bez chemických konzervantů či přidaného cukru. Balení je praktické a ideální na cesty. Díky certifikátům DEMETER a BIO můžete mít jistotu, že Vaše dítě dostává to nejlepší. S Blue Bird BIO ovocným pyré od Holle podpoříte zdravý životní styl a péči o Vaše dítě.
Kvalita produktů byla u zakladatelů značky Holle vždy prioritou. V Holle si zakládají na důsledném zpracování, přírodních surovinách, čistotě výrobního prostředí, jakosti finálního produktu a samozřejmě i na etickém přesahu. Proto jsme rádi, že i my Vám můžeme tento produkt odprezentovat. Blue Bird BIO ovocné pyré hruška jablko (borůvky a vločky) se pyšní certifikáty Demeter a Bio. Hýčkejte se kvalitní přírodní péčí.
Značka Holle je synonymem zdravé výživy pro děti a udržitelného přístupu k výrobě. S tradicí sahající až do roku 1933, Holle se stala jednou z nejtradičnějších značek dětské výživy v Evropě. Její více než 60 výrobků dětské stravy staví na principu přírodní kvality a odmítá chemické zpracování a konzervanty. Holle využívá pouze suroviny z biodynamického a organického zemědělství, které jsou co nejjemněji zpracovávány. Díky certifikátům demeter a BIO je kvalita Holle nepopiratelná. Pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl, krásu, zdraví, přírodu a udržitelný životní styl, je Holle ideální volbou. Vyzkoušejte produkty Holle a dopřejte své rodině to nejlepší!
Hmotnost / objem | 100 g |
Kvalita | Bez konzervantů |
Vhodný i pro | Vegany |
Výrobce | Holle baby food GmbH, Bellevue 3246, 272 01, Kladno, Česká republika |
Forma | Sypké |
Alergeny | Bez arašídů, Bez celeru, Bez hořčice, Bez laktózy, Bez lepku, Bez sezamu, Bez siřičitanů, Bez skořápkových plodů, Bez sóji, Bez vajec, Bez vlčího bobu |
EAN | 7640161877290 |
Rozměry | 80 mm x 160 mm x 30 mm |
Způsob použití | Vnitřní |
Typ vůně | Ovocná |
Primárně určeno pro | Děti |
Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.
S tímto produktem jsme zatím nezveřejnili žádný článek. Ale nebojte, už ho vymýšlíme a bude to pecka :-)