





Ústní hygiena
Pánská kosmetika
Dekorativní kosmetika
Kosmetické pomůcky
Péče o tělo
Péče o prsa
Repelenty
Houbičky a příslušenství
Přípravky do koupele
Kosmetické přístroje na tělo
Tělová mléka, másla a oleje
Tělový peeling
Masážní přístroje a přípravky
Výživa a hydratace pokožky
Intimní hygiena
Holení
Erotika
Tělové balzámy a spreje
Antiperspiranty a deodoranty
Dermokosmetika na tělo
Speciální péče o tělo
Tělová mýdla, krémy a masti
Strie a celulitida
Opalování
Péče o pleť
Pleťové masky a peelingy
Čištění pleti a odličování
Pánská pleťová kosmetika
Kosmetika na zarudnutí a citlivost
Obličejové sauny
Péče o krk a dekolt
Dermokosmetika na pleť
Pleťové mlhy a fluidy
Péče o pleť při opalování
Pleťové krémy a oleje
Problematická pokožka a akné
Pleťová séra a tonika
Pleťové pomůcky a přístroje
Péče o ruce
Péče o nohy
Aromaterapie
Dětská kosmetika
Péče o vlasy
Ochrana vlasů při opalování
Pánská péče o vlasy
Přístroje, pomůcky a doplňky na vlasy
Vlasová tepelná ochrana
Barvy na vlasy
Vlasové masky
Kondicionéry a balzámy
Výživa a regenerace vlasů
Vlasový styling
Vlasové oleje
Péče proti vypadávání vlasů
Šampony
Bezoplachová péče o vlasy
Gumičky, sponky a čelenky
Hřebeny a kartáče
Vlasové peelingy
Dárkové sady vlasové péče
Péče o rty
Péče o oči
Péče o uši
Dýchací cesty
Sexualita a intimní zdraví
Čínská medicína
Funkční směsi
Doplňky stravy pro vlasy, kůži a nehty
Vitaminy a minerály
Trávení a zažívání
Přírodní proteiny
Klouby a svaly
Podpora imunity
Žíly a krevní oběh
Ledviny a vylučování
Psychika a spánek
Podpora hubnutí
Paměť a koncentrace
Bylinné tinktury 





Náhrdelník s modrým krystalem Guardian Angel od značky Levien v sobě spojuje eleganci a symboliku. Přívěsek ve tvaru andílka, osazený krystalem Swarovski, vyniká nejen svým designem, ale i hloubkou významu — přináší štěstí a ochranu. Délka náhrdelníku činí 51 cm, což z něj činí ideální doplněk pro každodenní nošení i speciální příležitosti. Rhodiovaný povrch šperku zajišťuje odolnost proti alergickým reakcím a zachovává jeho lesk. Tento náhrdelník je skvělým dárkem pro ženy, které ocení kvalitní zpracování a jedinečný styl. Dodává se v originálním balení, což z něj činí výjimečný dárek.
Náhrdelník s modrým krystalem Guardian Angel značky Levien je elegantním doplňkem, který okouzlí svým jedinečným designem. Přívěsek ve tvaru andílka s oslnivou hlavičkou z modrého krystalu Swarovski symbolizuje ochranu a štěstí. Délka náhrdelníku 51 cm zajišťuje pohodlné nošení, zatímco rhodiovaný povrch chrání šperk před alergickými reakcemi a zachovává jeho trvalý lesk. Tento šperk se nejen skvěle hodí k různým outfitům, ale také se stává krásným dárkem pro milované ženy. Kvalita značky Levien je zaručena precizním zpracováním a použitím prvotřídních materiálů. Ozdobte se tímto okouzlujícím náhrdelníkem a nechte se provázet jeho pozitivní energií.
Náhrdelník s modrým krystalem Guardian Angel od značky Levien je dokonalým spojením elegance a kvality. Tento šperk, vyrobený v České republice, je osazený krystalem Swarovski, známým svou brilancí a odolností. Rhodiovaná povrchová úprava nejenže zajišťuje dlouhotrvající lesk, ale také minimalizuje riziko alergických reakcí, což z něj činí ideální volbu pro citlivou pokožku. Pro zachování jeho krásy se doporučuje šperk uchovávat v suchu a chránit před přímým slunečním světlem. Čistěte jemným hadříkem, aby se odstranily nečistoty a zachoval se jeho lesk. Tento náhrdelník není jen šperkem, ale i talismanem, který vás provází štěstím. Dodejte svému vzhledu šarm s tímto výjimečným kouskem.
Značka Levien se specializuje na výrobu šperků, které spojují moderní design s tradičními řemeslnými technikami. Každý kousek je pečlivě navržen a vyroben z kvalitních materiálů, jako jsou drahé kovy a přírodní kameny, což zaručuje jejich trvanlivost a jedinečnost. Levien se zaměřuje na detail a preciznost, čímž vytváří šperky, které nejen zdobí, ale také vyprávějí příběhy. Sortiment zahrnuje jak minimalistické, tak výrazné kousky, vhodné pro různé příležitosti a styly.
| Materiál | Krystal swarovski, Obecný kov |
| Určeno primárně pro | Ženy |
| Barva | Modrá, Stříbrná |
| Délka | 51 cm |
| Povrchová úprava | Lesk, Rhodiováno |
| Design | Anděl, S kamínky |
| Osazení | Krystal swarovski |
| EAN | 8590854115699 |
| Vyrobeno v zemi | Česká republika |
| Výrobce | AKTUAL, s.r.o. / www.aktual-koralky.cz |
Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

S tímto produktem jsme zatím nezveřejnili žádný článek. Ale nebojte, už ho vymýšlíme a bude to pecka :-)






