

Péče o tělo
Přípravky do koupele
Tělová mléka, másla a oleje
Tělová mýdla, krémy a masti
Antiperspiranty a deodoranty
Intimní hygiena
Opalování
Houbičky a příslušenství
Strie a celulitida
Holení
Repelenty
Masážní přístroje a přípravky
Výživa a hydratace pokožky
Tělové balzámy a spreje
Tělový peeling
Erotika
Speciální péče o tělo
Péče o vlasy
Péče o pleť
Aromaterapie
Péče o ruce
Dětská kosmetika
Péče o rty
Dekorativní kosmetika
Ústní hygiena
Pánská kosmetika
Péče o oči
Péče o nohy
Péče o uši 

Fazole jsou nejspíše druhou nejoblíbenější luštěninou. Obsahují velké množství rostlinných bílkovin a jejich použití je velice všestranné. Můžete je použít jako přílohu (stejně jako rýži či čočku). Můžete je též přidat do salátů i karbanátků. Fazole jsou ze své podstaty bez jakýchkoli živočišných produktů. Proto si na nich mohou bez obav pochutnat i vegani. Jejich výhodou je snadná a rychlá příprava i univerzálnost použití. Každou luštěninu před konzumací doporučujeme přes noc namočit do vody s jablečným či vinným octem. Pro ještě lepší vlastnosti (snížení nadýmavého efektu a minimalizace zátěže pro organismus) se doporučuje do vody též nasypat sušené koření (bylinky).
Adzuki Naturalis se sice často nazývají fazole, ale o fazole se správně nejedná. Jsou spíše příbuzné mungu. Pocházejí z Asie, kde se pěstovaly už před rokem 1 000 př. n. l. V asijských zemích, jako je Čína či Japonsko se používají především na přípravu sladkých pokrmů. Typickým příkladem je sladký krém mochi. Z namočených fazolí pak dělají horký nápoj, který se podobá čaji. V Japonsku jsou adzuki druhou nejoblíbenější luštěninou hned po sóje. Celý proces od zasetí zrníčka fazole, po sklizení až po jejich následné balení probíhal pod kontrolou akreditovaných společností zaměřujících se na dodržování BIO kvality. Fazole balíme do sáčků, které uchovají potravinu v maximální možné kvalitě. Obaly i výrobní prostory jsou též certifikovány pro styk s biopotravinami.
Fazole Naturalis můžete používat stejným způsobem jako kteroukoli jinou luštěninu. Výborně se hodí do zeleninových směsí (k orestované cibuli, mrkvi a zelí přidejte uvařené adzuki Naturalis s trochou vody, ochuťte paprikou a kmínem, můžete také použí umeocet a rostlinnou smetanu), polévek, karbanátků (nastrouhanou a orestovanou mrkev a cibuli smícháme s česnekem, vejcem, vařenou quinoou a vařenými fazolemi, vše rozmixujeme, dosolíme, vytvoříme karbanátky a dáme je péct na 30 minut na 200 °C). Vyzkoušet též můžete luštěninové pomazánky (fazole rozmixujte s pečenou zeleninou, s uvařenou rýži, s vločkami, s houbami, se semínky a s olivovým olejem). A v neposlední řadě je můžete zapéct jako zeleninovo-fazolové lasagne.
Certifikát dokazující BIO kvalitu tohoto produktu si můžete stáhnout zde.
| Výživové údaje | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1 377 kJ / 329 kcal |
| Tuky | 0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Sacharidy | 63 g |
| z toho cukry | 2,4 g |
| Bílkoviny | 20 g |
| Sůl | 0,01 g |
| Forma | Tvrdé |
| Cenné látky | Bílkoviny, Vláknina |
| Podíl BIO složek | 100 % BIO |
| Vliv na orgán | Kosti, Střeva, Svaly |
| Určeno primárně pro | Muže, Ženy |
| Alergeny | Bez arašídů, Bez celeru, Bez hořčice, Bez laktózy, Bez lepku, Bez sezamu, Bez siřičitanů, Bez skořápkových plodů, Bez sóji, Bez vajec, Bez vlčího bobu |
| Vhodný i pro | Děti, Kojící, Těhotné, Vegany |
| Cena za 1 porci | 11.58 Kč |
| Země původu suroviny | Turecko |
| Materiál hlavního obalu | Recyklovatelný plast |
| Trvanlivost od data výroby | 24 měsíců |
| Kvalita | BIO, Vegan |
| Hmotnost / objem | 500 g |
| EAN | 8594182802429 |
| Skladování | Skladujte v suchu a temnu |
| Vyrobeno v zemi | Česká republika |
| Podíl přírodních složek | 100 % přírodní |
Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

S tímto produktem jsme zatím nezveřejnili žádný článek. Ale nebojte, už ho vymýšlíme a bude to pecka :-)
V naší videosérii "Univerzita zdravého životního stylu" si pravidelně představujeme nejoblíbenější produkty z řad čajů, zdravých potravin, přírodní kosmetiky a zerowaste. Dozvíte se zde, jak se dané produkty vyrábějí, v čem jsou unikátní, jak je správně používat, čeho se naopak vyvarovat a prozradíme Vám i zajímavosti ze zákulisí pěstování či zpracování počátečních surovin.
Naturalis není jen značka zdravé stravy a přírodní kosmetiky. Naturalis je synonymum ke zdravému životnímu stylu. Je to cesta k pevnějšímu zdraví, krásnější pleťi a tím pádem i ke šťastnějšímu životu. Všechny naše produkty mají mezinárodní certifikáty jakosti jako jsou např. BIO, Vegan, CPK, GMO Free a další. Pojďte se s námi podívat na letní scenérii s produkty Naturalis.

