

Péče o tělo
Přípravky do koupele
Tělová mléka, másla a oleje
Tělová mýdla, krémy a masti
Intimní hygiena
Antiperspiranty a deodoranty
Opalování
Houbičky a příslušenství
Repelenty
Masážní přístroje a přípravky
Strie a celulitida
Holení
Erotika
Výživa a hydratace pokožky
Tělové balzámy a spreje
Dermokosmetika na tělo
Tělový peeling
Kosmetické přístroje na tělo
Péče o prsa
Speciální péče o tělo
Péče o vlasy
Šampony
Barvy na vlasy
Kondicionéry a balzámy
Výživa a regenerace vlasů
Bezoplachová péče o vlasy
Vlasový styling
Vlasové masky
Hřebeny a kartáče
Přístroje, pomůcky a doplňky na vlasy
Vlasové oleje
Vlasová tepelná ochrana
Péče proti vypadávání vlasů
Pánská péče o vlasy
Ochrana vlasů při opalování
Gumičky, sponky a čelenky
Vlasové peelingy
Dárkové sady vlasové péče
Dětská kosmetika
Péče o pleť
Pleťové krémy a oleje
Čištění pleti a odličování
Problematická pokožka a akné
Pleťová séra a tonika
Pleťové masky a peelingy
Kosmetika na zarudnutí a citlivost
Pleťové pomůcky a přístroje
Obličejové sauny
Pánská pleťová kosmetika
Péče o krk a dekolt
Dermokosmetika na pleť
Pleťové mlhy a fluidy
Péče o pleť při opalování
Aromaterapie
Péče o ruce
Dekorativní kosmetika
Ústní hygiena
Pánská kosmetika
Péče o rty
Péče o oči
Péče o nohy
Péče o uši
Kosmetické pomůcky
Bylinné tinktury
Funkční směsi
Klouby a svaly
Psychika a spánek
Čínská medicína
Podpora imunity
Vitaminy a minerály
Sexualita a intimní zdraví
Dýchací cesty
Doplňky stravy pro vlasy, kůži a nehty
Paměť a koncentrace
Trávení a zažívání
Podpora hubnutí
Ledviny a vylučování
Žíly a krevní oběh
Přírodní proteiny 
Gelový pleťový peeling Gentle Gel Scrub od značky COLLISTAR je ideálním řešením pro dosažení hladké a zářivé pleti. Jeho jemně exfoliační formule, obohacená o přírodní aktivní látky jako je řebříček, maceška a inulin, zajišťuje maximální toleranci i pro citlivou pleť. Tento peeling nejenže účinně odstraňuje odumřelé buňky, ale také hydratuje a zklidňuje pokožku, čímž chrání její mikrobiom. Bez obsahu silikonů, tento produkt přináší luxusní péči, která pleť rozjasní a dodá jí zdravý vzhled. Použití je jednoduché: stačí jemně vmasírovat do vlhké pleti a důkladně opláchnout. Dopřejte své pleti péči, kterou si zaslouží.
Vývoj gelového pleťového peelingu Gentle Gel Scrub se zaměřuje na maximální kvalitu a efektivitu. Klíčové složky, jako jsou řebříček, maceška a inulin, pocházejí z italských rostlin a jsou pečlivě vybírány pro svou schopnost jemně exfoliovat a zklidňovat pleť. Tento peeling je navržen tak, aby byl šetrný i k citlivé pleti, přičemž chrání její mikrobiom. Výroba probíhá pod přísným dohledem, čímž se zajišťuje vysoký standard a účinnost každého produktu. Výsledkem je hladká, rozjasněná pleť, která si zachovává přirozenou hydrataci.
Kvalita zpracování gelového pleťového peelingu Gentle Gel Scrub je zaručena pečlivými postupy v čistém a hygienickém prostředí. Každý krok, od výběru italských rostlinných aktivních látek, jako je řebříček a maceška, až po finální balení, je prováděn s maximální precizností. Tím se zajišťuje bezchybnost a vysoká účinnost produktu, který jemně exfoliuje pleť, zanechává ji hladkou a rozjasněnou. Peeling je navíc obohacen o inulin, který hydratuje a chrání mikrobiom pleti. Všechny tyto faktory přispívají k dokonalému zážitku z péče o pleť.
Jemně vmasírujte do vlhké pokožky a poté důkladně opláchněte vodou.
Collistar je italská značka, která se specializuje na luxusní pleťovou kosmetiku. Od roku 1983, kdy ji vedla Daniela Sacerdote, nabízí vysoce kvalitní a účinné produkty za konkurenceschopné ceny. Zaměřuje se na regenerační krémy pro ženy, které jsou ideální pro denní použití. Collistar uspokojí i nejnáročnější zákazníky s hypersenzitivní či suchou pokožkou.
| Forma | Peeling |
| Účinek | Hydratace |
| Hmotnost / objem | 100 ml |
| EAN | 8015150219310 |
| Skladování | Skladujte v suchu a temnu |
| Vyrobeno v zemi | Itálie |
Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

S tímto produktem jsme zatím nezveřejnili žádný článek. Ale nebojte, už ho vymýšlíme a bude to pecka :-)


