favorite_border favorite

![]() | Osobní odběr na Praze 9 (Jablonecká 712, Prosek) | středa 1. 2. 2023 |
![]() | DPD kurýr | středa 1. 2. 2023 |
![]() | Zásilkovna | středa 1. 2. 2023 |
![]() | GLS ParcelShop | středa 1. 2. 2023 |
![]() | Česká pošta | středa 1. 2. 2023 |
Aviváž s jemnou vůní levandule je skvělým doplňkem pro praní v gelu z mýdlových ořechů. Funguje podobně jako kondicionér na vlasy - textilní vlákno obalí, a tím ho uhladí. Prádlo ze syntetických materiálů tak zbaví statického náboje, provoní ho a na omak zjemní. Aviváž je ovoněná pouze přírodním esenciálním olejem a svou kvalitou a plnou odbouratelností v přírodě si vysloužila přísný certifikát EcoGarantie.
Česko-slovenská firma Tierra Verde s.r.o. vyrábí ekologické prostředky pod několika značkami. Ekologická drogerie a kosmetika nesou název Tierra Verde, produkty pro domácí mazlíčky Catz&Dogz, tašky, ručníky a sáčky pro denní použití pak dováží pod značkou Casa Organica či Mama Natura a pro ženy má také menstruační kalíšky Gaia Cup. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.Každý si svůj domov vytváří s láskou a péčí. Nemusíme ho však vnímat pouze jako dům, nýbrž jako přírodu, v níž se cítíme svobodně a která je naším společným domovem. Právě s tímto vědomím vznikají produkty v Tierra Verde. Od počátku do nich vkládají energii, péči, znalosti a zkušenosti. Neřeší pouze jejich složení, nýbrž i jejich vliv na zdraví člověka, společnost a planetu jako celek.
Aviváž s levandulí pro zjemnění syntetického prádla Tierra Verde - 1000 ml byla vyrobena šetrnou metodou s úctou k přírodě. Nejsou v ní přidány chemické látky, dobarvovadla, dochucovadla, syntetické konzervanty ani jiné látky, které ji mohly znehodnotit či citlivým jedincům způsobit zdravotní problém. Obal je vyroben z recyklovatelného materiálu, který uchrání jeho vzácný vnitřek před okolními vlivy, ale zároveň nezatěžuje přírodu.
quaternary ammonium salts, lavandula intermedia essential oil (esenciální olej levandule, obsahuje linalool)
Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před přímým světlem, sluncem a mrazem. Určeno jen k drogistickým účelům. Vyvarujte se styku s pokožkou.
Počet pracích dávek | až 166 |
Dávkování eko drogerie | 30 ml na 4 - 5 kg prádla |
Kvalita | EcoGarantie |
Forma | Gel |
Vyrobeno v zemi | Česká republika |
Podíl přírodních složek | Výrobce neuvádí |
Materiál hlavního obalu | Plast |
Původ vůně | Přírodní |
Hmotnost / objem | 1000 ml |
EAN | 8594165000460 |
V Naturalis si zakládáme na 100% transparentnosti. Všechny certifikáty jakosti u nás máte k náhledu. Ukazujeme Vám přesné složení všech našich výrobků včetně charakteristiky jednotlivých složek, ze kterých se produkt skládá a podrobně popisujeme jejich účinky a vlastnosti. Nic Vám netajíme. Stejně tak to je i s cenami. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny 365 dní zpětně. Naše ceny jsou férové a vždy transparentní. Na tom si zakládáme.
S tímto produktem jsme zatím neuvařili žádný pokrm. Ale nebojte, už vymýšlíme recepty, které nedají Vašim chuťovým buňkám spát :-)
S tímto produktem jsme zatím nezveřejnili žádný článek. Ale nebojte, už ho vymýšlíme a bude to pecka :-)