Poradna
Poraďte se s našimi specialisty na zdravou výživu a přírodní kosmetiku

Superpotravina a hubnutí

Váš dotaz
Dobrý den, potřebovala bych zhubnout v tuto chvíli cca 8-10kg. Jaký Váš produkt byste mi doporučili? V lednu jsem začala s očistou s Vaší směsí Zelený Detox a je to super. Po pár skleničkách zmizelo nafouklé břicho a cítím se mnohem lépe. Moc děkuji za radu :)
Odpověď

Dobrý den,

jsme rádi, že Vám GreenDetox pomohl. Shazování váhy je komplexní činnost, při níž je potřeba dodržovat více kritérií. Jedním z nich je snížit příjem potravy, další je pravidelný pohyb a v neposlední řadě Vám mohou pomoci “pomocníčci” v podobě superpotravin či speciálních produktů. Jedním z nich, který má vliv na podporu hubnutí je např. Guarana Naturalis či např. funkční směs: Energie & paměť Naturalis. Tato funkční směs navíc zvyšuje energii, což je vedle hubnutí dobrý benefit. Dále např. můžete místo jednoho jídla (snídaně či svačiny) vyzkoušet naše smoothie - např. Smoothie Banán a Kokos, které Vás nasytí a dodá energii. Je to určitě vhodnější varianta než např. běžná snídaně v podobě chleba či koláče :)

Zdraví Vás,
Martin Sedláček


Na Vaši otázku odpověděl
Martin Sedláček
Ing. Martin Sedláček
Martin je zakladatel Naturalisu. Specializuje se na superpotraviny, zdravou výživu, výživové směry a celostní přístup k léčbě a očistě organismu.
Související produkty