



Dýchací cesty
Sexualita a intimní zdraví
Čínská medicína
Funkční směsi
Vitaminy a minerály
Trávení a zažívání
Přírodní proteiny
Klouby a svaly
Podpora imunity
Žíly a krevní oběh
Ledviny a vylučování
Psychika a spánek
Podpora hubnutí
Paměť a koncentrace
Doplňky stravy pro vlasy, kůži a nehty
Bylinné tinktury 



Souprava stříbrných šperků s pravými perlami Pavona 29039. 1B představuje dokonalou harmonii elegance a kvality. Vyrobená z rhodiovaného stříbra, tato sada zahrnuje náušnice, řetízek a přívěsek, které zajišťují, že šperky si udrží svou krásu a lesk bez rizika alergických reakcí. Každý kousek je ozdoben perlami nejvyšší kvality AAA, přičemž kombinace bílé a perleťové barvy dodává šperkům nadčasový vzhled. Délka náušnic 1, 3 cm a 45 cm dlouhý náhrdelník pak podtrhnou každý outfit. Souprava je dodávána v originálním balení, ideální jako dárek pro výjimečné příležitosti.
Souprava stříbrných šperků s pravými perlami Pavona 29039. 1B představuje jedinečné spojení elegance a nadčasového designu. Skládá se z náušnic, řetízku a přívěsku, které jsou vyrobeny z kvalitního stříbra 925/1000 s rhodiovaným povrchem, což zajišťuje jejich dlouhotrvající lesk a odolnost vůči alergiím. Šperky zdobí pravé sladkovodní perly v nejvyšší kvalitě AAA, symbolizující čistotu a krásu. Díky svému minimalistickému designu se skvěle hodí pro každou příležitost a podtrhnou vaši ženskost. Originální balení činí z této soupravy ideální dárek pro výjimečné okamžiky.
Souprava stříbrných šperků s pravými perlami Pavona 29039. 1B představuje spojení elegance a kvality. Vyrobena z jemného stříbra 925/1000 a osazena perlami nejvyšší kvality AAA, zaručuje trvalý lesk a odolnost vůči černání díky rhodiové povrchové úpravě. Tato úprava nejen posiluje ochranu proti alergickým reakcím, ale také dodává šperkům nadčasový vzhled. Aby si šperky uchovaly svou krásu, doporučuje se pravidelně je otírat jemným hadříkem a uchovávat je v suchém prostředí. Pocházejí z české dílny značky Evolution Group, která se pyšní precizní výrobou a důrazem na detail. S touto soupravou se stanete skutečnou lady v každé situaci.
| Materiál | Perla pravá sladkovodní, Stříbro |
| Určeno primárně pro | Ženy |
| Barva | Bílá, Perleťová, Stříbrná |
| Zapínání | Šroubek - balónek |
| Povrchová úprava | Lesk, Rhodiováno |
| Design | Perla světlá, S kamínky |
| Osazení | Perla pravá sladkovodní |
| Hmotnost / objem | 8 g |
| EAN | 8590962290400 |
| Vyrobeno v zemi | Česká republika |
| Výrobce | Evolution Group / www.pavona.cz |
Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

S tímto produktem jsme zatím nezveřejnili žádný článek. Ale nebojte, už ho vymýšlíme a bude to pecka :-)




