









Moderní pánský ocelový náramek JF04411040 od značky Fossil je ideálním doplňkem pro každého muže, který hledá styl a eleganci. Vyrobený z vysoce kvalitní oceli, náramek zaujme svou minimalistickou estetikou, kdy dominantní prvek tvoří ozdoba dekorovaná černým silikonem. Délka 20, 5 cm zaručuje pohodlné nošení, a elegantní spona dodává na praktičnosti. Tento šperk bez kamínků v černé a stříbrné barvě se skvěle hodí k různým příležitostem, ať už jde o každodenní nošení nebo speciální akce. Náramek je dodáván v originálním balení, což z něj činí perfektní dárek pro každého muže, který ocení kvalitu a design.
Moderní pánský ocelový náramek JF04411040 od značky Fossil představuje dokonalou kombinaci elegance a stylu. Je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a odolnost. Dominantním prvkem náramku je ozdoba s dekorem z černého silikonu, která mu dodává moderní vzhled. Tento náramek, o délce 20, 5 cm, je ideálním doplňkem pro každou příležitost a může symbolizovat sílu a mužnost. Zapínání na sponu zaručuje snadné nošení a pohodlné používání. V originálním balení se stává výjimečným dárkem pro muže, kteří chtějí dodat svému outfitu šmrnc.
Moderní pánský ocelový náramek JF04411040 od značky Fossil je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli, která zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. Tento šperk s elegantní povrchovou úpravou v lesku se skvěle hodí pro každodenní nošení i speciální příležitosti. Dekorativní prvek z černého silikonu dodává náramku jedinečný vzhled a moderní nádech. Péče o náramek je jednoduchá; postačí jemně otřít měkkým hadříkem a vyhnout se kontaktu s agresivními chemikáliemi. Díky kvalitnímu zpracování a originálnímu designu se náramek stane stylovým doplňkem každého outfitu.
Značka Fossil se etablovala jako přední výrobce módních šperků, které dokonale spojují moderní design s tradičními řemeslnými technikami. Specializuje se na vytváření jedinečných kousků, jež odrážejí osobnost nositele a dodávají každému outfitu nádech elegance. Šperky Fossil jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jako je nerezová ocel a kůže, což zaručuje jejich dlouhou životnost a odolnost vůči každodennímu nošení.
| Určeno primárně pro | Muže |
| EAN | 4064092202441 |
| Barva | Stříbrná, Černá |
| Délka | 20,5 cm |
| Materiál | Ocel, Silikon |
| Zapínání | Spona |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Design | Bez kamínků, Obdélník |
Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

S tímto produktem jsme zatím nezveřejnili žádný článek. Ale nebojte, už ho vymýšlíme a bude to pecka :-)





