







Elegantní stříbrný náhrdelník se zirkony Máma od značky Agato se stane dokonalým doplňkem pro každou ženu, která si cení rodinných hodnot. Vyrobený ze stříbra ryzosti 925/1000, náhrdelník disponuje rhodiovaným povrchem, který zajišťuje vysoký lesk a minimalizuje riziko alergických reakcí. Nápis „Mama“ je precizně zdobený oslnivými zirkony, které dodávají šperku jedinečný třpyt. Díky nastavitelné délce od 42 cm s možností prodloužení o 5 cm se snadno přizpůsobí každému outfitu. Tento šperk je ideální volbou pro vyjádření lásky a úcty k matce, a navíc je dodáván v originálním balení.
Stříbrný náhrdelník se zirkony Máma od značky Agato je elegantním šperkem, který osloví každou ženu. Srdcem tohoto designového kousku je nápis "Mama", precizně vyvedený a osazený třpytivými zirkony, které dodávají šperku jedinečný lesk. Vyroben ze stříbra ryzosti 925/1000 s rhodiovaným povrchem, náhrdelník snižuje riziko alergických reakcí a zajišťuje dlouhotrvající krásu. Nastavitelná délka od 42 cm s možností prodloužení o dalších 5 cm usnadňuje jeho nošení k různým outfitům. Tímto šperkem vyjadřujete lásku a vděčnost k ženám ve svém životě, zatímco si užíváte jeho nadčasový design a kvalitu značky Agato.
Stříbrný náhrdelník se zirkony "Máma" od značky Agato spojuje vysokou kvalitu a elegantní design. Vyroben ze stříbra ryzosti 925/1000 a opatřený rhodiovanou povrchovou úpravou, nabízí odolnost vůči poškrábání a snižuje riziko alergických reakcí. Precizně vybroušené zirkony se oslnivě třpytí a dodávají šperku výjimečný vzhled. Pro zachování jeho krásy doporučujeme vyhýbat se kontaktu s vodou a chemikáliemi. Tento náhrdelník je ideálním dárkem pro ženy, které oceňují kvalitu a styl, a skvěle doplní jakýkoliv outfit. Značka Agato se pyšní dlouholetou tradicí a důrazem na detail, což zaručuje výjimečné produkty.
Agato je značkou, která se specializuje na výrobu šperků s důrazem na kvalitu a jedinečný design. Její kolekce spojuje tradiční řemeslnou zručnost s moderní estetikou, což vytváří nadčasové kousky, které oslovují milovníky šperků po celém světě. Agato využívá pouze vysoce kvalitní materiály, jako jsou sterlingové stříbro, zlato a drahé kameny, což zaručuje dlouhou životnost i krásu každého jednotlivého šperku.
| Hmotnost / objem | 2 g |
| Výrobce | T-Brandtime s.r.o. / www.agato.cz |
| Určeno primárně pro | Ženy |
| EAN | 8596664004840 |
| Barva | Stříbrná, Čirá |
| Délka | 47 cm |
| Materiál | Stříbro, Zirkon |
| Zapínání | Karabinka / Očko |
| Povrchová úprava | Rhodiováno |
| Design | Rodina a přátelství, S kamínky, S textem |
| Osazení | Zirkon |
| Šířka | 2,5 cm |
| Výška | 0,8 cm |
Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

S tímto produktem jsme zatím nezveřejnili žádný článek. Ale nebojte, už ho vymýšlíme a bude to pecka :-)




