Boep

BOEP je inovativním výrobcem udržitelné Veganské kosmetiky, který vznikl v roce 2015. Specializuje se na produkty šetrné k dětské pokožce, bez syntetických parfémů, minerálních olejů a parabenů. Společnost byla založena mladou lékařkou Michaellou Hagemann a jejím bratrem, kteří spojili své síly s cílem vytvořit přírodní produkty, které nejen poskytují kvalitní péči, ale zároveň nezatěžují životní prostředí a jsou bezpečné pro vaši rodinu. Věříme, že každá žena si zaslouží bezpečné a přírodní produkty, které jí dodají důvěru a krásnou pleť.
V naší široké škále produktů najdete šetrné výrobky pro každodenní péči o pleť a tělo, které vám umožní čerpat výhody kvalitní péče bez obětování vašich hodnot ohledně udržitelnosti a ochrany životního prostředí. Rostlinné ingredience a etická výroba jsou zárukou, že si u nás vyberete produkty bezpečné pro vaši pokožku i pro planetu Zemi. Boep je vaší první volbou pro přírodní kosmetiku, která podporuje váš životní styl založený na ekologii, udržitelnosti a zdraví vaší rodiny. Buďte součástí naší komunity a objevte krásu přírodní péče s Boep.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: