BIOglide

BIOglide, přední německá značka, je synonymem pro kvalitní přírodní lubrikanty, které nejenže poskytují široký výběr vůní, ale jsou také bez umělých přísad, barviv a konzervantů. Tyto Veganské gely jsou vyrobeny výhradně z přírodních ingrediencí, což zajišťuje, že nedochází k podráždění. S BIOglide si můžete být jisti, že jste si vybrali produkt, který je šetrný k životnímu prostředí a Vašemu zdraví. Tyto gely neobsahují oleje, jsou snadno rozpustné ve vodě a mají optimální pH pro intimní partie. Málokdy se najde produkt, který je tolik ohleduplný k Vašemu tělu a přírodě zároveň.
Každý BIOglide lubrikační gel prošel pečlivým vývojem tak, aby splňoval nejpřísnější kritéria udržitelnosti a zdraví. Díky nim si můžete užívat intimitu a lásku bez obav z nepříznivých látek pro Vaše tělo. Produkty jsou vyrobeny s ohledem na životní prostředí a nabízí také ideální podporu pro zdravý a ekologický životní styl. S BIOglide si můžete být jisti, že Vaše intimita bude naplněna péčí a láskou, bez obav o škodlivé látky.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: