Bio-D

Bio-D je britská značka rodinného podniku, která začala působit na trhu v roce 1988. Specializuje se na výrobu ekologické drogerie pro domácnost s důrazem na minimalizaci negativního dopadu na životní prostředí. Jejich sortiment zahrnuje širokou škálu výrobků, včetně tekutých mýdel na ruce, pracích prášků, aviváží a čističů pro úklid domácnosti. Značka se pyšní etickým přístupem k výrobě a všechny výrobky jsou vhodné pro Vegany a nejsou testovány na zvířatech. Díky tomu obdržely různá ocenění a jsou certifikovány organizacemi jako The Vegan Society, BUAV a The World Foundation.
Všechny výrobky Bio-D jsou vyráběny z vysoce kvalitních surovin z obnovitelných zdrojů a neobsahují živočišné látky či geneticky modifikované složky. Navíc, veškeré obaly jsou vyrobeny z recyklovaného papíru a plastu, což značku činí udržitelnou a šetrnou k životnímu prostředí. Značka se může pyšnit označením Leaping Bunny a Vegan, které zaručuje, že všechny produkty jsou bez živočišných složek a nebyly testovány na zvířatech. S Bio-D si můžete být jisti, že nakupujete produkty, které jsou šetrné k přírodě a zdraví vaší rodiny.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: