Bio Babby

Bio Babby - plenky, na které se můžete spolehnout. Jsou vyráběné ve Francii a patří mezi oblíbené značky svého druhu. Vyrobeny z trvale udržitelných zdrojů, s biologicky rozložitelnými materiály. Rozloží se během několika málo let a jsou dermatologicky testované s certifikátem FSC. Bez chloru, parfemace a latexu. Prodyšné, chrání dětský zadeček před zapařením. Elastické pásky a vysoká absorpční schopnost udrží plenku na místě. Jádro tvoří biologicky rozložitelná celulóza a šetrný absorpční gel bez zbytečných přísad.
Jsou vyrobeny z trvale udržitelných zdrojů, přičemž přibližně 50 % z těchto materiálů je biologicky rozložitelných. Na rozdíl od konvenčních plenek se Bio Baby rozloží během několika málo let. Plenky neobsahují parfemaci ani latex, jsou prodyšné a chrání dětský zadeček před zapařením. Jsou vybaveny elastickými pásky z jemného materiálu, které udrží plenku bezpečně na místě, aniž by děťátko omezovaly v pohybu. Nabízejí vysokou absorpční schopnost díky směsi biologicky rozložitelné celulózy a šetrného absorpčního gelu bez zbytečných přísad. Udržitelnost a kvalita pro vaše děťátko. Bio Babby - péče o vaše dítě i o planetu.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: