Betula

Betula - Kvalita z přírody. Poznáte kvalitu z první ruky, a to doslova! Značka Betula vám představuje zázrak přírody: kozí kolostrum, důkladně vybírané z České i Slovenské produkce. Co to vlastně kolostrum je? Jedná se o první mléko, které samice savců vylučují po porodu, plné výživných a zdraví podpůrných látek. Díky tomu má silně podporující účinky pro vaši imunitu a obranyschopnost. Kromě toho má kolostrum příznivý vliv na celkové zdraví. Značka Betula si klade za cíl nabízet přírodní produkty nejvyšší kvality, které podporují zdraví a zároveň ctí přírodní zdroje.
Etická výroba a udržitelnost jsou pro nás samozřejmostí. Kolostrum je odebíráno citlivě a eticky pouze v době, kdy mají kuzlata již dost. Díky tomu můžete mít jistotu, že získáváte produkt vyrobený s respektem k životnímu prostředí i zvířatům. S Betula máte jistotu nejen kvality, ale i přírodnosti a udržitelnosti. Dávejte přednost přírodnímu a udržitelnému výběru, který podpoří vaše zdraví a zdraví vaší rodiny. S Betula získáte podporu vašeho imunitního systému bez kompromisů.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: