Beplus

Beplus je značka, která vyrábí BIO produkty bez přidaných éček a aditiv. Nabídka zahrnuje široký sortiment smoothies pro dospělé i pro děti v té nejlepší kvalitě. Ovocné i zeleninové koktejly, které nabízíme, přicházejí na trh v různých příchutích, které se dokonale přizpůsobí každodenním potřebám. Užijete si to nejlepší ovoce a zeleninu, ať jste kdekoli. Produkty jsou vyrobeny s důrazem na udržitelný přístup k výrobě a používání přírodních ingrediencí, aby vám poskytly ty nejlepší přírodní produkty, které si zasloužíte.
S námi se můžete těšit na zdravou a chutnou výživu pro celou rodinu. Dětské BIO kapsičky Be Plus nabízí zdravou výživu pro děti. Kapsička představuje plnohodnotnou snídani či svačinku, která dodá vašemu dítěti všechny potřebné vitamíny bez barviv a konzervantů. Jsou ideálním doplňkem v každodenním životě, který umožňuje pohodlně využívat výhod přírodních produktů z kuchyňské zahrady. Navíc jsou praktické pro cestování. S našimi kapsičkami můžete být klidní, že vaše děti dostanou to nejlepší pro své zdraví a správný vývoj. S Beplus si můžete být jisti, že vaše rodina má na talíři pouze ty nejkvalitnější a nejpřírodnější produkty, které si zaslouží.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: