Bellini

Bellini - značka s tradicí již od 40. let minulého století. Jde o italskou značku, která se zaměřuje na mořské houby pocházející z mírných moří s kamenitým či písečným dnem. Díky optimálním podmínkám, ve kterých houby rostou, je zaručena nejvyšší kvalita. Mořské houby přinášejí do péče o pleť větší množství kyslíku, prospěšných bakterií a organických látek, které efektivně čistí a zároveň o ni pečují již během sprchování či koupele. Vyberte si z nabídky dvou variant (honeycomb a sil fine) a několika velikostech hub, které jsou přitom krásně měkké, jemné a šetrné i k té nejcitlivější pleti.
Tyto mořské houby pocházejí z mírných moří s kamenitým a písečným dnem, což spolu s dobrou cirkulací vody a pouze mírnou slaností vytváří optimální podmínky pro růst hub té nejvyšší kvality. Mořské houby přináší do péče o pleť větší množství kyslíku, prospěšných bakterií a organických látek, které účinně čistí a pečují o pleť již během sprchování či koupele.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: