Belkorn

Belkorn, rodinná firma z Belgie, která se specializuje na výrobu dětských svačinek již od roku 1965. Značka, původně známá jako Biokorn, se věnuje tradičním receptům a vyrábí své produkty s nejvyšším respektem k životnímu prostředí. Využívá pouze ekologické a přírodní ingredience, což zaručuje výrobu bez konzervantů, umělých aromat, barviv nebo palmového tuku. Sušenky Belkorn jsou bohaté na vlákninu a minerální látky díky použití nerafinovaných surovin, což zajišťuje zachování všech nutričních prvků.
Třetí generace Belkorn zůstává věrná tradičním receptům a vyrábí své produkty s nejvyšším respektem k životnímu prostředí. S použitím čistě ekologických a přírodních ingrediencí jsou produkty bez škodlivých přísad jako konzervanty, umělá aromata, barviva nebo palmový tuk. Díky použití nerafinovaných surovin jsou sušenky Belkorn bohaté na vlákninu a minerální látky a veškeré nutriční prvky jsou zcela zachovány, což zajišťuje prospěch pro zdraví a životní prostředí.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: