Belina

Belina, tradiční výrobce aleppských mýdel, se může pyšnit nejstaršími mýdly na světě. Tato starobylá řemesla mají svůj původ v městě Aleppo v Sýrii a vyrábí se podle původních receptur s důrazem na kvalitní suroviny. Rodinná firma Belina, založená v roce 1895, se specializuje na výrobu originálních aleppských mýdel s vavřínovým a olivovým olejem. Belina nabízí mýdla s různým množstvím vavřínového oleje, aby uspokojila potřeby každé pokožky. Zákazníci mohou ocenit také širokou škálu přidaných vůní s výjimečně šetrnou přírodní parfemací.
Tradiční výroba aleppského mýdla spočívá ve smíchání olivového oleje a alkálie, a to za použití kvalitních surovin. Proces saponifikace a zrání mýdla trvá minimálně šest měsíců, což dodává aleppskému mýdlu jeho jedinečnou kvalitu. Na povrchu se toto výjimečné mýdlo jeví jako hnědé, ale při rozkrojení je zelené barvy – poměr tmavé vnější a střední světlejší barvy poukazuje na stáří mýdla. Díky unikátní výrobě a zrání je Belina schopná nabídnout svým zákazníkům mýdla s pozoruhodnými příznivými účinky pro pokožku a výjimečnou kvalitou v souladu s tradičními metodami výroby.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: