Bear

Bear - plný a jedinečný chuťový zážitek přímo z přírody! Ovocné pásky Yoyo Bear jsou vyrobeny z čerstvého ovoce s maximální péčí o zachování všech vitamínů a minerálů. Šťavnaté svačinky jsou raw, což znamená, že při výrobě se nepřekročí teplota 42°C, aby si uchovaly maximální přírodní hodnotu. Bez ovocných koncentrátů, přidaných sladidel, konzervantů nebo jiných příměsí, pouze čistá a autentická chuť ovoce! Oceníte nejen chuťový zážitek, ale také výživné látky a vitamíny pro Vás i Vaši rodinu.
Ovocné pásky jsou zpracovány šetrným způsobem tak, aby si zachovaly přírodní chuť a prospěšné vlastnosti ovoce. Bear se snaží co nejlépe uchovat vitamíny a minerály z ovoce, abyste mohli vychutnat plné a čisté ovocné svačinky s minimálními dopady na životní prostředí. Jsme hrdí na to, že produkty neobsahují žádné škodlivé přísady, a můžete si být jisti, že všechno, co dostanete, je 100% přírodní. Věříme, že Yoyo Bear je tím pravým výběrem pro všechny, kteří se starají o zdraví své rodiny a hledají kvalitní a autentické produkty.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: