Beaming Baby

Britská firma Beaming Baby se specializuje na výrobu ekologických plenek s výbornou savostí a pečující kosmetiky určené pro jemnou dětskou pokožku. Jejich sortiment zahrnuje i šampon, pěnu do koupele a tělové mléko, které jsou hypoalergenní a vhodné i pro citlivou pokožku trpící na ekzémy.
Plenky Beaming Baby jsou šetrné k dětské pokožce a nabízí všechny benefity klasických jednorázových plenek. Jsou vyrobené z biologicky rozložitelných zdrojů, jako je geneticky nemodifikovaný kukuřičný škrob a buničina. Většina plenek se rozloží do čtyř let, což je mnohem kratší doba než u klasických plenek, které se rozkládají až 400 let. Plast, ve kterém jsou pleny zabaleny, je plně kompostovatelný. Třívrstvé plenky Beaming Baby mají elastické zapínání a gumičky na zádech, což zajišťuje skvělé přizpůsobení. Nejsou běleny chlorem a neobsahují zbytečnou parfemaci. Díky svým vlastnostem udrží dítě až 12 hodin v suchu a zároveň jsou dostatečně prodyšné, aby chránily jemnou pokožku před zapařením.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: