Balm Balm

Balm Balm je britská značka přírodní kosmetiky, kterou založila zkušená odbornice Glenda Taylor, známá svými významnými pracemi v oblasti kosmetiky a vůní. Spolu se svým manželem Haydnem se zaměřili na výrobu nejčistších balzámů na rty a na obličej, pleťových sér a olejů a aromaterapeutických směsí, díky nimž se Balm Balm stala známou po celém světě. Rodinná společnost Balm Balm se zavázala k vytvoření co nejekologičtější stopy. Používá recyklovatelné obaly s FSC certifikací a od roku 2018 jsou všechny produkty Balm Balm ve skleněných nádobách nebo lahvích s recyklovatelnými uzávěry. Na obalech Balm Balm najdete označení Leaping Bunny, což zaručuje, že značka odstranila testování na zvířatech v celém dodavatelském řetězci. Dále má také certifikát Real Beauty Manifesto, který spojuje přírodní a organické kosmetické značky a podporuje holističtější vizi poctivosti, integrity, komunity a udržitelnosti.
Balm Balm si klade za cíl přinést na trh co nejčistší balzámy pro péči o pleť, rty a tělo. Vysokou prioritu klade na používání přírodních surovin a ekologických obalů. Zároveň svými produkty odmítá testování na zvířatech a angažuje se v různých projektech zaměřených na udržitelnost a ekologii. S Balm Balm podporujete nejen svoji krásu, ale i přírodu. Investujte do toho nejlepšího pro svou pleť a přidejte se k rodině Balm Balm!
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: