Balade en Provence

Balade en Provence se zaměřuje na výrobu tuhé kosmetiky a unikátních krémů bez obsahu vody s důrazem na udržitelnost a šetrnost k pokožce. Jejich produkty jsou balené v plně kompostovatelné krabičce z recyklovaného papíru, což značku odlišuje od konkurence. Produkty jedné kostky mýdla či šamponu nahradí až 3 lahvičky sprchového gelu, přičemž voní přírodními vůněmi a jsou vyrobeny ručně ze surovin z horských oblastí Savojských Alp. Značka nabízí speciální přírodní krémy, šampony i mýdla pro všechny generace. Tyto výrobky jsou vhodné i pro citlivou pokožku a neobsahují syntetické látky ani konzervanty. S produkty od Balade en Provence tak můžete pečovat o svou pokožku i o planetu.
Kosmetika v kostce Balade en Provence je alternativou přírodní péče. Je udržitelná a šetrná k pleti. Výrobky zahaluje vůně přírody a jsou založené na organickém základu. Značka staví na kvalitních surovinách, které se starají o vaši pokožku stejně jako o životní prostředí. Produkty Balade en Provence tak nabízejí možnost péče o sebe i o svět kolem nás. S těmito výrobky můžete s klidným svědomím přivítat očistný rituál a zároveň přispět k udržitelnosti a péči o životní prostředí.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: