Attitude

Attitude - značka, která se zaměřuje na šetrné výrobky pro lidské zdraví i životní prostředí. S využitím obnovitelných zdrojů a udržitelné výroby vyrábí produkty, které jsou ze 95 % biologicky rozložitelné. Balení je zcela recyklovatelné a má jednoduchý, avšak originální design. Nabízí dětské plenky, vlhčené ubrousky, kosmetiku pro budoucí maminky, malé děti i celou rodinu. Všechny produkty jsou hypoalergenní a vhodné pro Vegany. Při výrobě se používají pouze čistě přírodní parfemace. Sortiment zahrnuje také prostředky pro péči o celou domácnost a výrobky určené pro zvířecí mazlíčky.
Značka Attitude se věnuje výrobě šetrných produktů, které respektují zdraví a životní prostředí. Jejich produkty jsou vhodné nejen pro zákazníky s ekologickým životním stylem, ale také pro ty, kteří dbají na kvalitu a přírodnost. S použitím obnovitelných zdrojů a udržitelnou výrobou jsou všechny produkty šetrné k životnímu prostředí. Vášeň a péče o zdraví a krásu se odráží v každém výrobku. Attitude je nejen značkou, je to životní styl. Prostřednictvím svých produktů chce značka ukázat, že je možné žít v souladu s přírodou a zároveň si užívat kvalitní a účinné produkty.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: