Argital

Argital je výrobce přírodní kosmetiky založený v roce 1979 s cílem využít příznivé účinky zeleného jílu na pleť a vytvořit řadu přírodních kosmetických produktů. Díky pečlivě vybraným přírodním složkám, jako je zelený jíl a čisté esenciální oleje, se Argital stal dominantním výrobcem přírodní kosmetiky na bázi zeleného jílu. Firma sídlí na Sicílii, kde se nachází lom, ze kterého se těží používaný zelený jíl. Produkty značky Argital mají certifikáty přírodní kosmetiky, jako je BDIH, Demeter, ICEA a LAV, což zaručuje vysokou kvalitu a maximální účinky přírodních surovin. Tato přírodní kosmetika je efektivní a udržuje pleť krásnou a jemnou se svým 100% přírodním složením. Argital nabízí maximální účinky zeleného jílu, esenciálních olejů, rostlinných olejů, vitamínů a minerálů. Produkty Argital nejsou testované na zvířatech.
Zelený jíl obsažený v produktech Argital má čistící a pečující účinky a předchází předčasnému stárnutí pleti. Je bohatý na křemík, vápník a další stopové prvky prospěšné pro zdraví organismu. Významným faktem je, že organické složky kosmetiky Argital pocházejí z biodynamického zemědělství, což zaručuje opravdu maximální účinky. Tato značka se zaměřuje na kvalitu primárních surovin, které jsou nejdůležitější v konečném produktu, a nabízí produkty, které přispívají ke kráse a zdraví každé pleti.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: