Antonin B.

Antonin B. je značka, kterou vytvořila Kendy Bourguignon Sencée - zakladatelka z Guadeloupe, nyní žijící v Paříži. Od roku 2015 nabízí unikátní produkty Desert Serum a Honey Butter, které získaly mnoho pozitivních recenzí a staly se velkým hitem. Tato značka se vyznačuje použitím výhradně nejkvalitnějších přírodních ingrediencí a vyrábí 100% přírodní vlasovou péči s nadstandardními standardy. Výrobky jsou vyráběné v malých šaržích, aby se zachovala jejich čerstvost, a nesou certifikace PETA, One Voice a Cosmetique BIO - Charte Cosmebio.
Antonin B. je synonymem pro prvotřídní kvalitu a udržitelnost. Každý produkt je vyroben s láskou a péčí a je vhodný pro domácí i profesionální použití. Značka se zaměřuje na zdraví zákazníků a zdraví planety a je zárukou pro produkty, které splní nejvyšší očekávání. S Antonin B. je každý vlasový rituál jedinečným zážitkem, který podporuje krásu přírodních vlasů a zanechává pozitivní stopu v ekosystému.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: