Alva

Alva - značka, která vznikla v roce 1988 v Německu, je od počátku synonymem mnohaletých zkušeností v oblasti ekologie a trvale udržitelného rozvoje. Zakladatel Martin Plassonke kladl od samého začátku důraz na nejvyšší kvalitu a používání BIO surovin z diverzifikovaného zemědělství. S hlubokými znalostmi o pokožce a biokvalitou pěstovaných surovin na vlastní plantáži v Austrálii, Alva se zaměřuje na výrobu přírodní kosmetiky daleko za hranicemi pouhé péče o pleť. Výzkum, vývoj a výroba přírodní kosmetiky Alva se řídí přísnými pravidly, přičemž klade důraz na účinné působení, perfektní snášenlivost výrobku pletí a viditelné výsledky při použití. Alva odmítá rafinované přírodní oleje a používá výhradně přírodní látky, které zpracovává v co nejpřirozenějším stavu, aby si zachovaly silné působení. Produkty se pyšní kvalitou a na výrobky jsou kladeny vysoké kontrolní nároky, které zaručují jejich vysoce kvalitní zpracování ve všech výrobních stádiích.
V souhře jednotlivých hodnotných obsahových látek vede Alva k dermatologicky vysoce účinnému synergickému efektu. Suroviny jsou pokožkou skvěle přijímány a mohou tak být vynikajícím způsobem zhodnoceny. Produkty přírodní kosmetiky Alva nejenže poskytují kvalitu, ale také jsou zárukou ochrany zdraví a trvale udržitelného rozvoje – hodnot, které jsou pevně zakořeněny v DNA značky Alva.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: